Facebook

lost

To bude klamstvo,

da to rozum.

ten co to zalozil sa chcel zahrat na marketingoveho genia.

"viac ako polovica tvojich kamosov"

tymto by sa zakonite musel zucastnit skupiny CEEEELLYYYY facebook :D
(tipujem, kedze priatelstva su tam poprepletane ako pavucinova siet)

ale FAIL :D :D :D

ASK GOOGLE :D
answers.yahoo.com

neviem ci je to chyba alebo "feature" (funkcia).. ale da sa pozerat hocikoho album a fotky aj bez toho aby som bol vasim kamosom, (dokonca si myslim ze) AJ ked je to povolene LEN pre priatelov..
respektive zatial som mohol pozerat hocikoho fotky koho som len chcel, mozno som mal len stastie na tych co svoj profil zobrazuju kazdemu a mozno sa to vypnut ani neda.. nechcelo sa mi to skusal tak ze si zalozim dva profily a otestujem skrz na skrz..

ale bol by som VELMI opatrny CO si tam napisem/nalepim ;)

treba si vzdy pamatat ze internet nezabuda.. :) :) :)

millli

Ak si tam niekto zalozi profil, musi mu byt jasne, ze si ho tam budu chodit prezerat aj ini ludia. Ti, co su v zozname jeho priatelov, ale aj ti, co len chcu vediet, ci to je ten, koho poznaju. Akoze je tam nejaka stranka, ze zisti, kto si prezera tvoj profil, stala som sa clenom, ale nic sa nedeje, bud to nefunguje a zalozil to niekto len na klamanie ludi alebo som neschopna, ze neviem, ako si to zapnut. Volakde v oficialnych pravidlach, ci kde, je vsak napisane, ze sa neda zistit, kto si prezeral tvoj profil, ani dotycny nezisti, ze ty si si prezeral jeho, ak to dovtedy nezmenili.