Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie obocia ciarkovanim

JUDKA

Ahoj, aj ja premýšlam nad metódou čiarkovania obočia. Mohli by ste poradit nejaké overené a spoľahlivé salóny, NR

katka1402

ahojte, prosím, neviete mi odporučiť nejakú stránku, kde by boli fotky takejto úpravy obočia? tiež zvažujem, mám ho nevýrazné ale, mám blbý tvar a bojím sa, že mi to vytetuje nejak krivo alebo neviem. raz som bola totiž na farbení...a to dopadlo katastrofálne!

NIKIII

Ahoj, aj ja premýšlam nad metódou čiarkovania obočia. Mohli by ste poradit nejaké overené a spoľahlivé salóny, príp. s ktorými salónmi máte skúsenosti ? Naj TN a NR kraj. Ďakujem:)

Bastillka

Obočie Ti vytrhá podľa želaného tvaru, ale rozhodne Ti ho neoholí alebo niečo podobné. Chlpky na obočí ostávajú, aby to nevyzeralo tak umelo, ale prirodzenejšie. Ja mám nové obočko už 13 dní a je to fakt lepšie - večer odlíčená nevyzerám tak bledo,ale tak polovične upravená :-)

jancecka

záleží asi ako u koho, lebo jedna pani si dala obnoviť už po troch rokoch, možno niekomu vydrží 5, niekomu 3 :-))

romana55

Tak sa potom opytam kozmeticky len som chcela vediet ci si to niekto daval robit lebo len nahodou som davnejsie nasla na internete o tom stranku a sa mi pacilo ako to obocie potom vyzeralo..ja by som to chcela koli peknemu tvaru tak a potom to o 5 rokov treba obnovit? super dakujem vam :))

jancecka

romana55, ja som sa zrovna vo štvrtok informovala u mojej kozmetičky o tejto metóde :D som od Topoľčian, vyjde to 100 €, farbu mi namieša priamo kozmetička, čo ma bude tetovať, a vraj na prvý krát to nemusí chytiť tak, ako by si zákazník predstavoval, lebo používa nejaké prírodné farby, tak potom každá ďalšia oprava je vlastne v cene, dokedy zákazník nebude spokojný. čo sa týka vytetovania bledšej farby, tak sa poraď priamo s kozmetičkou, či sa ti to hodí, ona ti určite poradí. Keď som sa ja bola informovať, tak akurát robila jednej pani pery a vyzerali úžasne, pani si sama vybrala farbu, ale po konzultácii sa nechala kozmetičkou prehovoriť na iný odtieň a bola nadmieru spokojná :D ja si to môžem dať až po pôrode, ale informácie zbieram, mám totiž na pravom obočí jazvu, na ktorej mi nerastú chĺpky, vraj s tým problém nie je, kľudne mi to pretetujú aj cez jazvičku :D papa

Bastillka

Ahoj, ja som si dala 8.4 tetovať obočie v Žiline metodou čiarkovania. Stalo ma to 100 Eur. Nemala som vyrazne obočie a ani pekny tvar. Vhodnú farbu (hnedú) mi namiešala priamo kozmetička. Tieto prve dni mam obočie takmer čierne a je potrebne si ho natierať. Už sa mi robia šupinky a pod nimi vyzerá obočie ozaj pekne. Do mesiaca idem na korekciu,kt.je zdarma. Verím,že budem veľmi spokojná a dám si ho znova o 5 rokov..

deimos

ahoj ja mam vytetovane obocie toutou metodou, som velmi spokojna.stalo to 100 eur a robili mi to v B.Bystrici v salone GALAXY..Skus tam zavolat a spytat sa co potrebujes,urcite ti poradia..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetovanie obocia ciarkovanim - Fórum - ZDRAVIE.sk