Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

riešenie pre trávenie... aké probiotika? aká cena? poradte

Príspevok v téme: riešenie pre trávenie... aké probiotika? aká cena? poradte
n,,

ahojte.... mám problém s trávením.. mám aj zníženú štítnu žľazu a doktorka mi predpísala probio-fix.. že si mám kupiť.. a chcela by som sa informovať čo poznáte vy a aké ceny? tento probio-fix stojí 30kapsúl okolo 10-12 e... zdá sa mi to veľa.. nie je niečo lacnejšie dakujem. poprípadne nejaký prírodný variant... (veľa som teraz aj pribrala kôli tomu tráveniu:(...)

daise

Ja uzivam duphalac uz skoro 2 mesiace,lebo mám tiež problém s travením...nie je to klasicke prehánadlo,ale je to sirup, ktorý zmäkkčuje stolicu...skús vyskúšať...tiež mám ten problém, že na potrebu chodim 2-3 x do týždňa...

hakira

ak môžem poradiť probiotiká od fir.Swiss je tam 60 ks a sú dobré aj cena primeraná A s tou stolicou sa netráp pri týchto problémoch aj raz za 6-8 dní ked pôjdeš nič sa nedeje ak by si mala dlhšie problémy kúp si Benefibru aj to pomôže je to vláknina bez chute stačí 1 balenie a je po probléme budeš chodiť pravidelne ale nie vždy to závisí aj od veku

n,,

tráviace problémi nie že by som mavala zápchu ael netreba mi každý den isť na veľkú....(kakať:D) napr. minulý týžden som bola len 2x na veľkej... a to som si dala aj prehanadlo duphilac...... nejak tak sa volalo... a to som si dala dvojitu davku a nič.... som chorá na šž.. tak asi aj v tom bude problém ale liečim .. sa tak teda neviem.. jednoducho nejak mi netrávi a potom sa mi nechce :D kakať

n,,,

ale ako čitam tak to je pri kvas. infekciach.. ja som myslela niečo na trávenie.. :( alebo niečo prírodné som čitala nejaké semienka papať.. ale nespomínam si na názov..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

riešenie pre trávenie... aké probiotika? aká cena? poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk