Problem s Penisom

Príspevok v téme: Problem s Penisom
trz3

zdravim, mam problem s mojim penisom no neviem co to je. Popisem vam to: ked mam penis v normalnom stave tak sa mi da koza pretiahnut cez predkozku ale ajtak sa akoby naroluje no ked sa mi penis postavi tak viem predkozku potiahnut asi tak do polky zalude a ked sa pokusam dalej tak za zase zacina rolovat no a pretiahnem ju len s bolestami najlepsie sa to da docielit tak ze pockam kym mi penis nestoji kozu cez neho pretiahnem a necham ho sa postavit zo zaciatku to kus boli no potom to prejde ale boli ma viac menej na spodku penisu v oblsti kde je uzdicka a cely penis mam skriveny asi tak od stredu smerom dole a ked mam kozu pretiahnutu cez zalud a necham to tak asi tak 2 minuty tak mi zalud chti dost divnu farbu a aj narolovana koza... neviete co s tym mam alebo ako by sa to dalo riesit?

nadrzaany

Clovece, nadrzany, teba si viem zivo predstavit, kebyze ta niekto odhali a verejne ukaze, ake chudatko by z teba zrazu bolo bez tejto anonymity. Normalne zasnem, ze ma niekto cas na taketo robenie debilin. Venuj sa niecomu uzitocnemu a posilnuj si mozog, pre tvoje vlastne dobro :)

nadržaný:-*

Čaute ľudia ja mám strašné štastie,každý večer mám no prídu i 4-ri priatelki no a skaždou jednou mám pohlavný stik bez ochrany(kondómou)a môj penis no prezívajúho sexi chutná hadica super však no a stále sa mi postaý a 3 hodiny no tak maximálne 5 hodín mi nechce a nechce spadnúť no a dneska o takých 5 minút mi volali že prídu a potrebujem tu jednu že nu abi ma zatiaľ aspon sladkými napísaními slovami uspokojila pretože mi už stojí a masturbovať sa mi práve nechce no a som straaaaaašne nadržaný :-* teraz bi som najradčej vylízal niaku pícu no mňaaaaaam :-*

mlady

som nejak vinimocni ked zalud mam stale von??jednoducho sa mi nan neroluje koza ,, zalud mam taku suchsy jednoducho je stale von?? je to ties nejaky problem??? povecte mi na rovinu ,,,dakujem

mlady

som nejak vinimocni ked zalud mam stale von??jednoducho sa mi nan neroluje koza ?? zalud mam taku suchsy jednoducho je stale von?? je to ties nejaky problem??? povecte mi na rovinu ,,,dakujem

fliper

ja si dokazem dat predkozku iba pod zalud.dalej mi uzdicka taha ten zalud uz dole.styk som este nemal.bol by problem ak by som si predkozku nedal dole vobec?zalud mam citlivy

?hmm?

ano presne mas kratku uzdicku nehanbi sa a chod s tym k urologovy lebo to sa ty neda odstranit pretahovanim predkozky a tak je to maly zakrok ktory ani neboli ale priviazu ta o postel ako blazna :D:D umrtvia ty to takou zltou vodkou a pracuju nic viac nic menej hee 1mesiac bez sexu a namisto sexu si ho macas kazdy den do takeho letneho repiku alebo harmanceku :D he viem lebo som bol na tom pred mesiacom

Lukáš33

Ahoj, takže mám jeden problém ohladom môjho penisu, ked som mal asi 16 rokov mal som mať prvy sex, ale nedošlo k tomu lebo sa mi predtym jednoducho nepostavil...myslel som si že je to preto že som bol nervozny, tak som to skušal ďalej a ďalej no stale bol ten isty výsledok, teraz mám 19 rokov, priatelku, no nemám sex, ked robime orál alebo sa len tak hráme tak je všetko v poriatku, ale akonáhle ideme na sex tak sa jednoducho nepostaví, už som skúšal aj obmedziť masturbovanie na dlhú dobu ale stále bez úspechu, môžete mi poradiť prosím? Vopred ďakujem.

Giuseppe

Myslim ze by si mal navstivit urologa, mas pravdepodobne kratku uzdicku a aj tzv. relativnu fimozu.
To, ze mas pretiahnutu predkozku za zaludom a ,, chyta inu farbu,, je dosledok nedostatocneho prekrvenia a raz sa Ti moze stat ze predkozku nebudes vediet stiahnut spat - parafimoza, riesi sa to urgentnym zakrokkom, lebo tam hrozi odumretie tkaniva. Jednoducho zalud nebude mat dostatok kyslika a zivin. Je potrebne pretat uzdicku a to by prevdepodobne vyriesilo tvoj problem. pozri do fora muzske ochorenia, tam som pisal jednemu chlalanovi.