Tucne baby vs chude baby

Marsmeloun

joooj baby :D podla mna je to skor tak po vacsine prípadov , že štihle dievčatá o seba viac dbaju ako praveže tie ktore by si mali davať kusok pozor na stravu . A veverička - ja si práveže naopak myslím ..že sa človek vlastnou lenivosťou a prežieraním v klude dokáže prepracovať aj k váhe nad 100 kíl. Aj ked samozrejme niektorí ludia maju aj zdravotné problémy a obezita je ich vysledkom . Ale myslím že celkovo táto tema je nezmyselná vlastne ... pretože už ten prvy príspevok je nezmyselný ... asi by sa mal každy starať o seba a vyzerať tak aby sa to páčilo jemu . :-)ked niekomu nevadí že má 130 kíl a trpí jeho srdce , klby .... a jedno s druhým ,.,,, nech v klude hodí dalsi hanbáč do ust :) poviem to tak .... vždy !!! kde je vola tam je aj cesta :D :D takže všetky šup šup papať delenu stravu :-) tá pomáha :)

Laylla

Nepochopili sme sa ;) Ja nemám nič proti chudým dievčatám. Sama som chudá (myslím , 174 cm , 54 kg) no nerobím žiadne cviky, a jem úplne normálne. Ale vadí mi to keď normálne dievčatá sa stravovali normálne ako majú, no raz im zašpliecha na maják a povedia si že schudnú aj keď to nie je nutné.. že by sa mali radšej zaoberať inými vecami. chápete?:)

lilek

boze mat tak vase problemy

pozrite su chude baby co zeru jak za troch, necvicia a maju nechutne mlandrave telo, potom su tu prilis chude baby co sa snazia pribrat lebo maju rite jak panvice

a su tu aj tucne baby co su tucne pretoze zeru a nehybu sa lenze nemaju to statie ako tie chude s dobrym spalovanim napr.

a potom su tu baby co maju peknu normalnu postavu, jedlo moc neriesia, a cvicenie a sport beru ako relax

nechapem to nalepkovanie tucne a chude a uz vobec nerozumiem takymto zabomysim vojnam aaach jaj primitivizmus proste

jajka001_

chude baby vsetko odmietaju, robia umorne cviky? je normalne byt stihla, ak mas nadvahu, nie je to v poriadku, je to znamenia ze bud sa prejedas alebo sa malo hybes. ak normalne jes a normalne sa hybes, nemas mat z coho nadvahu.
30 kil navyse nie je vela? opytaj sa svojho tela, ci mu to fakt nevadi. ja mam navyse dve kila a velmi mi to vadi.

soffa

nechapava ja teraz teba nechapem..odkial mas ze chude baby jedie salatiky a cvicia.ja sama mam 54 kg a jem za 2 dospelych.rychle spalovanie ti nic nehovori???nemam rada take keci,ze ak si chuda tak nic nejes.genetika je genetika!!!

Excita

No vevericka podla mna 20-30 JE velryba a nepresviedcaj ma o tom, ze NIE. Ty mozes akurat napisat, ze ty si to NEMYSLIS, ale nie ze to tak NIE JE.
A nehnevaj sa, ale tie, neviem to nazvat inak ako "dristy", ci dovody, ktore si napisala, su na smiech :-)
Stres, malo casu na seba, skola, praca.. :D Pises to, ako keby sa to netykalo kazdej z nas. A ja co poznam zeny, ktore maju narocnu pracu, skolu + ine stresove faktory sa o seba viac staraju a dbaju na svoju figuru ako nejake lemry, ktore sa len neustale vyhovaraju, kolko toho maju na praci, ako malo maju penazi, ako je vsetko nespravodlive a ako priberu aj zo vzduchu samozrejme :DDD

Aja02

Ja viem že som v norme, ale chcem zmeniť svoju stravu a chcem sa začať viac hýbať. Nerobím to kvôli okoliu, ale kvôli sebe. Vyprážané nejem vôbec, taktiež ani pečivo, sladkosti som obmedzila na minimum, ale chute sú vždy. :)
Nech si žije každý ako chce. Kým niekto nemá zdravotné problémy a cíti sa dobre, je všetko v pohode.

vevericka

20 - 30 nadvaha nieje este velryba;).,inak volakedy ich tolko nebolo..tazke skor si myslim, ze za to moze stres a nedostatok casu venovat sa sebe samej..skola alebo praca, stale sa vestci niekam nahanaju. nic nestihaju, a to sa tyka vacsiny ochoreni, nie len obezity..