nechápem ju

Príspevok v téme: nechápem ju
soldrex

Ja a frajerka máme 18 rokov. Sex sme nemali ešte vôbec. Bavili sme sa o tom a podľa nej máme ešte čas. Len pri bozkávaní ak na mne leží a mne sa postaví ona to určite cíti a rozkrokom sa mi začne trieť o penis.Niekedy robí aj také pohyby akoby sme to robili.Nech sa bozkávame v akej koľvek polohe vždy sa nejako takto trie. Nie som si istý ale možno má aj orgazmus niekedy. Keď som ju však ja chcel robiť rukov nechcela. Chápete tomu?Vysvetlíte mi to?

soldrex

Skúška?
Ona ma takto skúša,alebo ma toto môže posilniť do budúcnosti? Vidím v tom súvislosť ale nie som si istý či si mal na mysli toto lost

lost

Na okraji oázy rástla mladá palma. Jedného dňa išiel okolo nej človek, ktorého náramne bavilo páchať zlo. Krásna palma v ňom vyvolala preto neodolateľnú túžbu po jej znetvorení. Zdvihol veľmi ťažký kameň a položil ho do jej mladej koruny. Zo všetkých síl sa pokúšala palma zbaviť záťaže, ale bezvýsledne. Kameňj v jej korune sedel príliš pevne. Palma sa však nevzdala. Aby mala väčšiu oporu, zapustila korene hlboko do zeme. Tak hlboko, že narazila na podzemný prameň, z ktorého potom čerpala silu pre rast. Jedného dňa si všimla, že rastie aj jej koruna. Netrvalo dlho a kameň vo vetre striasla. Stala sa najväčšou a najkrajšou palmou v celom okolí. Po rokoch išiel okolo opäť ten zlý človek a spomenul si na svoj kúsok. Bol zvedavý na strom, ktorému pred rokmi určil nešťastný osud hrbáčika. Aké však bolo jeho prekvapenie, keď sa k nemu sklonila urastená palma, ukázala mu kameň pri svojich koreňoch a povedala: „Ďakujem ti človeče, za záťaž, ktorá mi dala silu.“

........
nie je to myslene tak ze ty si "zlo", ale cely tento prbeh by sa dal nazvat jednym slovom a to je tvoja uloha zistit ;)

lost

podla mna si chce este "uzit" panenstvo :)

drazit teba ci co ...

alebo to "poprve" chce prezivat donekonecna.. alebo preziva take kratkodobe "fantasy" ked to robi..

alebo ma nejaku sofistikovanejsiu taktiku, ktoru ale chlapsky mozog nepochopi :D

zenska 1

na tvojom mieste by som jej povedala, ze ti na nej velmi zalezi a tuzis sa s nou milovat,nechce sa mi verit, ze ked sa tak trie, zeby nebola pripravena, skor ma asi strach ako to bude po 1.krat.ubezpec ju, ze pojdete na to opatrne.

soldrex

20 je veru dosť myslím. A keď sa ona takto správa ma to rozpály a potom nič z toho. Skončíme. Nie je to práve najlepšie.To by som bol radšej keby to nerobila.Ale zase sa bojím že ak jej to poviem k sexu alebo aspoň niečomu viac sa ani nedostaneme.

rada

takto to som to aj ja robila na zaciatku... prijemne to bolo aj ked sme boli obleceni a ked malo k tomu dojst, tak to radsej nechal na mna, ked som ja chcela. A prvy sex som mala v 20-ke. Takze podla mna si nad tym nelam hlavu, nezaoberaj sa tym, nechaj to bezat a urcite sa dostanete do takej polohy, ked uz budete mat aj prvy sex.

soldrex

Viem, že komunikácia je dôležitá ale dá sa povedať rozprávali sme sa o tom pred časom.Nie je to tak dávno. A naposledy keď to robila som sa jej pýtal či môžem rukov a ona povedala nie. A nechcem aby to pôsobilo, že chodím s ňou len pre toto. Len mi to príde divné, že ona sa takto robí a nechce to dovoliť mne.A niekedy ma aj trochu štve,že ona sa možno spraví a ja som na "sucho".

megiee Trochu ťa chápem myslím. Len my nie sme spolu týždeň ale už 7 mesiacov.Zvyknutý na seba sme myslím dosť. Či sa hambí neviem.Všade inde ju môžem chytať a dokonca bola aj hore bez pri mne niekoľko krát. A ja s ňou momentálne nechcem vyspať. Len aby to bolo vrámci dotikov.

megiee

tak to som aj ja zvykla robit na zaciatku...
proste ku sexu sa musi clovek dostat postupom casu. najprv sa s clovekom nejako zblizit(po sexualnej stranke), zistit co ma asi rad.. aj mne bolo blbe sa s nim hned vyspat a to myslim v tom zmysle, ze najprv som si musela zvyknut na to ze sa ho dotykam a aj on mna ..plus davalo mi to moznost snivat o tom ake to bude, ked sa to uz naozaj stane..
a druhy dovod bol ten, ze ked som este nechcela sex, tak som chcela, aby zas nebola uplna nuda a aby bolo aj trochu vzruso..
asi tak.. ak si ma aspon trochu pochopil co sa ti tu snazim povedat..lebo je to trochu zlozite..