Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farba ktora je dlhotrvajuca sa zmyva???

Príspevok v téme: Farba ktora je dlhotrvajuca sa zmyva???
mishell

Ahojte chcela by som sa spytat.. Dnes som si nafarbila vlasy a chytilo mi to moc na tmavo skoro do cierna,pritom to mala byt hneda..farbila som sa farbou Palette color creme dlhotrvajuca farba a chcela by som vediet,dlhotrvajuca farba sa zmyva? Mne by stacili aj uplne o trochau bledsie vlasy,len neviem ci sa takato farba zmyje aspon trocha.. Mate s tym niekto skusenost? Dik za odpoved

bara017

tiez sa mi to stalo s palette, ale aj s londou, ale obidve sa vyzmyvali po cca dvoch tyzdnov uplne na moju povodnu farbu..

mishell

luckaaaaa no to je pravda uplne od veci je palette lebo uplne zle tmavo mi to chytilo asi zacnem aj ja pouzivat casting creme gloss dakujem za radu =).. a dufam ze sa mi ta palette vymyje lebo cierne vlasy teda nechcem..

luckaaaaaaaa

ja pouzivam casting creme gloss... zmyva sa, ale vzdy chyti na taku farbu, ako ma:) kedysi som pouzivala palette - to bola hroza.. vsetky farby mi chytili tmavo... nikdy nie na taku, ako bola na karabicke.. a strasne mi nicili vlasy

mishell

hej? lebo ja tie vlasy vazne nechcem az taketo tmave mne by stacilo keby sa to aspon o trochu vymylo a bolo to normalne hnede

rew

No, neviem ako presne tato farba, ale mne sa dlhotrvajuca od schwarzkopfu vymyla postupne (mesiac a pol?) tak, ze prechod medzi odrastenymi korienkami (tmavsie hnede take trochu popolave) a zafarbenymi (cierna) vlasmi takmer nebolo vidno... a uz po par umytiach som videla ze tie vlasy su trosku do hneda nie uplne cierne ak boli po zafarbeni

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farba ktora je dlhotrvajuca sa zmyva??? - Fórum - ZDRAVIE.sk