Chudnutie s BIO CLA

dazdoovka

mna to stalo do 800 sk velke balenie a uzivam to dva dni a citim sa hned lepsie plna energie ked schudnem napisem

18 lipox

a lipoxal je tiež zly? chudnem pekne pri nom,berem ho 2-krat denne,a som už dospela t.j mam 18r.AKO mi to môže poškodit---prosim o radu,dakujen =)

tinka babino

Chudnúť s preháňadlom je veľmi nezdravé a pri dlhodobejšom užívaní aj nebezpečné. Živiny sa v čreve nestihnú vstrebať a v organizme začnú chýbať dôležité látky. Najlepšie je zvoliť si postupné znižovanie hmotnosti celkovou úpravou stravy a športom, poprípade podporiť metabolizmus a rozpúšťanie tukov niečim prírodným napr. LKVB6 pozri www.lkvb6.sk . Nie je to škodlivé, chudneš síce pomalšie, ale organizmus sa postupne prispôsobí a zníženie hmotnosti je trvalé a hlavne bez vedľajších účinkov a rizika ohrozenia zdravia - Lipoxal, Fenolax,...

neštatna 15nastka

diky,dufam že sa mi ju podari presdvečit,lebo ked nie tak sa vyspim z dakym a tak už nebudem panna a te do klaštora asi nemôžu...........

meggi

ahoj. ja som zacala pred 2mi tyzdnami brat HCA, kamarat mi odporucil radsej tieto tabletky pred CLA. "naordinoval" mi aj ako sa mam stravovat.. 5x za den..a zacinat mam od sacharidov a koncit bielkovinami, snazim sa, ale aj tak sa obavam ze mi to nijako nepomoze. neviem. aj cvicim do toho. no uvidim. denne beriem 2 tabletky. za skusku nic nedas, drzim palce!

janka

Nikto ,ani rodičia ťa nemôžu nútiť stať sa mníškou,pokiaľ to nie je tvoja voľba. Matka by ti nemala nutiť jej predstavy o živote. A ona prečo nie je mníška,keď sa jej to páči? Nedaj sa