Masturbacia

tea

to musel byt pekny blbec... to chces vazne chodit s niekym takym? "spravna baba" sa urcite nemeria prstami vo vagine...mala by si so sexom este pockat.

tyhfle

prosim ta sa zamysli nad tym co si napisala..sak jak moze byt spravna baba merana podla poctu prstov ktore sa jej zmestia do posvy?!??!!

perla

myslim si ze si obycajny pubertiak, kludne si nadavaj kolko chces to je tvoj problem, ale ak niekoho ziadas o radu, patri sa vyjadrovat sa slusne... zamysli sa nad tym
a neviem, co je trapne na tom, ked si niekto povie svoj nazor, zijeme v slobodnej zemi

tangela

to bolo trapne oc si teraz napisala ja len som sa pitala ato uz nemoyem nadavat to je uz moja vec to je moj problem ci nadavam alebo co jasne????????kolko mas ty rokov???????

tangela

a co ty si si tam vopchala hned celu past ale kolko 4 no to ti uveri nejaka pica tak mozno pri pohlavnomm styku budem viac prip vzrusenejsia nemyslis??????

perla

na veku naozaj nezalezi, ide skor o to, ci je clovek pripraveny. a uprimne? podla tvojich prispevkov, ktore som si precitala si myslim, ze ty nie si