prechladený močový mechur

Izisizis

Dámy, ale otázka znela prechladnutia MM. Vy tu hovoríte o brusinkách a pití väčšieho množstva tekutín, čo je v tomto prípade absolútne nevhodné, takisto ako chrúmanie antibiotík. Teda jedná sa o neinfekčný zápal, čo je dosť neobvyklé a málo sa vyskytujúce. Z tohto dôvodu ani na internete nie je o tom takmer nič a najhoršie, ani urológovia to nevedia liečiť. Kto nemá nič proti chémii, si dá starý dobrý acylpirín alebo stačí aj paralén, kvôli ochrane žalúdka. Potom treba vysedávať nad starým hrncom, v ktorom sa zarobí harmančekovo-repíkový veľmi silný čaj - pozor nepopáliť sa, počkať až pary budú znesiteľne horúce! Pred spaním si dať niekoľko dní na brucho rokrájanú bielu cibuľu a nechať pôsobiť čo najdhšie. Niečim previazať, aby sa obklad nezošmykol. A razantne zmeniť stravu! Reakcia moča musí byť v zásaditých hodnotách, teda pH moča nad 6,8 a vystúpať v popludňajších hodinách až na pH 8. Vypustiť všetky cukry, škroby (aj skryté)a dorovnať 3-omega mastné kyseliny (nachádzajú sa napr. v ľanovom oleji). Tie 3-omega sú totiž kľúčom k úspechu. Úspech nepríde zvečera do rána, pár dní to potrvá, ale súčasne aj úspech pretrvá. Nehľadajte zložitosti kde nie sú, veci sa dajú riešiť veľmi jednoducho a preto tomu ľudia neveria. Na vlastnú škodu.

rew

romana2> byt v teple a vela, vela, vela tekutin - cistej vody alebo urologickeho caju.
miška 153> ak je to caste a nemas to z toho ze nosis bokove rifle a tricko nad pupok, chod k lekarovi

miška 153

chcela by som sa spitat ked mavam caste zapaly a boleti pri močeny až ma to reže co je nato dobre porate mi prosim

A-Z

V lekárni predávajú brusnicové tabletky, ktoré sú na prechladnuté močové cesty, výborný je tiež urologický čaj, ktorý sa pije počas celého dňa a celkovo treba veľa veľa piť.
Ak by ti problém pretrvával, jednoznačne lekár, pretože môžeš dostať silný zápal a liečenie už potom trvá niekoľko týždňov s antibiotikami.

Irene418

mne sa osvedcilo velmi vela pit, zavodnit organizmus. ak je to bakterialneho povodu (t.j. pri moceni mas pocity, akoby ta to "rezalo") mne sa osvedcilo pitie napojov s obsahom kyselin, napriklad voda s citronovou stavou alebo s jablkovym octom, tiez funguje cola, kvoli obsahu kyseliny fosforecnej (okrem ineho).

- mira

Vyraď ovocie, ovocné šťavy, sladké nápoje a jedlá s pridanými chemickými aditívami. Tieto oslabujú a ochladzujú močové cesty.