TU+

lienkalenka

Ethel som ti veľmi vďačná, že si tu a vieš mi poradiť a na všetko odpovedať. Si zlatý človek. Dobrú noc

lienkalenka

Dúfam, teda že sa s toho rýchlo zotaví!! Hádam ju budú operovať ešte tento týždeň aby to mala čím skôr za sebou.

ethel

Lenočka pri každej operácii môže vzniknúť zádrhel,ale to málokedy,na to nemyslime...Určite to trvá dlhšie ako hodinu,ale presne neviem...Ale vraj sa z toho dobre zotavujú...

lienkalenka

Veru nech to má už za sebou a dobre to dopadne!!! Koľko trvá taká operácia? Aj môžu vzniknúť nejaké riziká pri operácií?

ethel

veď to je to,že vieme len ten základ..ale to nevadí,dôležité je aby to už mala za sebou a bola doma a v poriadku!!!!!!!!!

ethel

ano,to aby sa to akoby zastavilo..a možno nebude musieť...ja to takto neviem určiť,lebo neviem všetko to čo vie doktor a čo možno ani ty nevieš..

ethel

Lenočka-bude sa jej ťažšie dýchať ale to si zvykne hlavne pri námahe-chôdza po schodoch....Možno bude musieť podstúpiť nejakú dávku chemoterapie pre istotu,ale to je v pohode.Lieky jej možno dajú na dýchanie,možno nie...podla stavu...Nemáš náročné otázky...Návštevy dovtedy určite povolia a možno ako najbližší príbuzní ak by ste si dali masku a plášť...skúste poprosiť,ja vínimky povolujem...