Dobrý matrac

michal663

Fuu ktorý matrac? Skôr odporúčam problematicku matracov tak v kocke naštudovať. Pozri tento návod ako vybrať matrac: forum.zdravie.sk je tak fakt úplne všetko. Po tomto si budeš vedieť vybrať

tibor.kašč

matrace vegas sú skvelé, špeciálne taštičkový, nie sú síce najlacnejšie, al niekedy si človek musí dopriať, najmä ak ide o zdravie

Deee

my kupujeme apis od agama centrum, boli sme si na nom polezat v obchode a je to parada, neodporucam akurat pruzinove, vlhkost pri spani sposobuje hrdzavenie pruzin a ochladzuje klby

lienockaL

tak ja som v decembri kupila nove matrace. pred kupou som asi 2-3 mesiace zhanala rozne info o matracoch, chodila po predajniach, hladala info na nete, citala rozne fora a skusenosti inych a jednoznacne som sa rozhodla pre matrace vegas. su super.

matiik

znamy je cerstvo po operacii platniciek, (4mesiace) mal nejake urazy, ktore sa skoncili operaciou chrbta, tak si tiez zhanal novy matrac, bol v predajni Dormeo pozriet matrac Memory, aj ked zo zaciatku si nebol isty znackou dormeo z dovodu predaja cez teleshoping, nakoniec sa rozhodol vyskusat, a zatial je s nim spokojny, urcite za vyskusanie stoji