Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnačky

hejka

Ustna voda a caj Gonseen drnona-arche. Citajte aj to co je ARCHEBAKTWERIA jej efekt a kto je DRNONA KUCHINA. Nie len cenu.Ako sa dostat k zlave.

dusan0882

tak smecta a cierne uhlie vobec nepomaha,a doktory tiez nevedia co je s nim ved dva tyzdne snim roboli pokusi a nic s toho...vratil sa v este horsom stave ako sme ho dali do nemocnice

Help

dusan- drzi dietu???
Skusali ste aj Smectu a cierne uhlie??

Kedy idete na vysetrenie???
Sa zle radi ak nic nepises konkretne.

Help

No v prvom rade by mal ist okamzite opat na komplexne vysetrenie.

V druhom rade by som doporucil drzat dietu a skusit pouzit aj Smectu a cierne uhlie.

dusan0882

velmi velke hnacky vsetko co zje tak za par minut alebo do hodiny je to von.a ako casto??vzdy ked nieco zje.to je neviem ake vysetrenia mu robili...

jancecka

môj sused mal 60 rokov a nevedeli mu prísť na príčinu, prečo posledný mesiac a pol ma neustále hnačky, už bol na výžive až potom kde si čosi, že mu zistili celiakiu, celý život o tom nevedel a nestravoval sa neadekvátne k svojej diagnóze.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnačky - Fórum - ZDRAVIE.sk