Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

00Iv00

Dnes som dostala túto antikoncepciu a chcela by som sa spýtať , či ste mali niektorá vedľajšie účinky a či dostatočne chráni pred tehotenstvom , nie len pred akné

Adka321

Ahojte, predám 2 blistre nepoškodené aj s krabičkou a letáčikom za 18€. Ak má niektorá záujem, napíšte mi na adka321@azet.sk.

balazzzka

Ahojte, dnes som si kupila 3-mesacne balenie antikoncepcie Dienorette. Po konzultacii s niekolkymi lekarmi som sa rozhodla uprednostnit v mojom pripade prirodnu liecbu, takze by som rada toto este neotvorene balenie predala za 25 €. Zaslem na dobierku. Ak by ste mali niektora zaujem, mozete ma kontaktovat na balazzzka@yahoo.com.

lilll

Ja som mala Dienorette asi 3 mesiace ... a povedala by som že už nikdy v živote. Bolievala ma neskutočne hlava, cítila som sa totál napätá a má to ešte kopu kontraindikácií ako napr. zvyšene riziko rakoviny prsníka a pod. Ved sa dočítaš na príbalovom letaku :) Akné sa predsa dá liečiť aj iným spôsobom - ja doporučujem Zineryt a Skinoren krém - tie sú fakt rýcjle a účinné. :)

mia.ma3

Ahojte, chcela by som sa opýtať na vašu skúsenosť s Dienorette. Viem, že spôsobuje slabé krvácanie, alebo dokonca vynechávanie krvácania. V mojom prípade mám slabé krvácanie už druhý týždeň. Chcem sa vás opýtať, tie čo ju užívate dlhšie upraví sa to, alebo mávate stále takýto rozladený cyklus?

Nina91

Dienorette mám rok a som spokojná, menzes tak 3-4 dni, aj intenzita slabšia(čo je u mňa rozdiel oproti tri-regolu - vtedy aj 6-7 dní a silnejšie). Inak žiadne bolesti, zadržiavanie vody, výkyvy hmotnosti..nič. S pleťou som nikdy nemala nejaký problém, ani nevidím nejakú výraznú zmenu. Ale určite odporúčam, aj ked samozrejme je to individuálne, treba sa poradiť s doktorkou a cena záleží aj od lekárne - v jednej som platila 30,60 a v inej okolo 32 napr.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Dienorette... - Fórum - ZDRAVIE.sk