HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

arcanne

Zdravím, mám na predaj nepoužité balenia antikoncepcie Dienorette, 2 x 1/2020 (5 eur za balenie) a 5 x 9/2019 (3 eurá za balenie). Nová stáli cez 10 eur.
Ak máte záujem, napíšte mi na alexisana7 zavináč gmail.com
(Bratislava Rača, alebo pošlem poštou.)

Vďaka týmto tabletkám som sa v tridsiatke konečne zbavila akné, je to fakt super liek, ale keďže nepotrebujem antikoncepciu tak ich predávam.

sarita2612

Dobrý deň, v prípade, že máte 15-19 rokov by som vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Je to dotazník o antikoncepcii, ktorý je súčasťou mojej seminárnej práce. Za každú odpoveď budem vďačná.
Link:
docs.google.com

Dolo0708

Dobrý deň, kožná mi dnes predpísala liek Acnatac, ktorý sa má užívať spolu s antikoncepciou. Gynekologička mi tak predpísala HAK Dienorette na 3 mesiace. Liek som si vybrala v lekárni ale rozhodla som sa nakoniec pre inú formu antikoncepcie. Ak by ste mali záujem niekto o tento liek pošlite mi e-mail na dominihor6@gmail.com, balenie je na 3 mesiace, nie je ani otvorené ani načaté, stálo 30e.

Dolo0708

Dobrý deň, kožná mi dnes predpísala liek Acnatac, ktorý sa má užívať spolu s antikoncepciou. Gynekologička mi tak predpísala HAK Dienorette na 3 mesiace. Liek som si vybrala v lekárni ale rozhodla som sa nakoniec pre inú formu antikoncepcie. Ak by ste mali záujem niekto o tento liek pošlite mi e-mail na dominihor6@gmail.com, balenie je na 3 mesiace, nie je ani otvorené ani načaté, stálo 30e.

00Iv00

Dnes som dostala túto antikoncepciu a chcela by som sa spýtať , či ste mali niektorá vedľajšie účinky a či dostatočne chráni pred tehotenstvom , nie len pred akné

Adka321

Ahojte, predám 2 blistre nepoškodené aj s krabičkou a letáčikom za 18€. Ak má niektorá záujem, napíšte mi na adka321@azet.sk.

balazzzka

Ahojte, dnes som si kupila 3-mesacne balenie antikoncepcie Dienorette. Po konzultacii s niekolkymi lekarmi som sa rozhodla uprednostnit v mojom pripade prirodnu liecbu, takze by som rada toto este neotvorene balenie predala za 25 €. Zaslem na dobierku. Ak by ste mali niektora zaujem, mozete ma kontaktovat na balazzzka@yahoo.com.