HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

didilka

Ja beriem Dienorette...3 mesačné balenie ma vyšlo 27,90 Eur a som s ňou spokojná....Je to generikum na Jeanine, ale vyrábajú to španieli a mne je zatiaľ po nej veľmi dobre. Predtým som brala Jeanine 3 mesačné balenie bolo drahšie o asi 10 Eur....vrelo odporúčam Dienorette....

aluska1

ked je nico generikum tak je to uplne to iste len iny vyrobca, to by si mala vediet, nelisi sa to v nicom

a pomocne latky v tabletke ti nemozu menit jej ucinok, ucino vytvaraju len hormony, pretoze len tie 2 hormony su v hak liciva, pomocne latky ako sacharoza, maltodextrin, kukuricny skrob, sojovy lecitin a pod su tam len nato-aby tabletka bola tabletkou, aby sa do niecoho mohli tie hormony dat

aj ked zena uziva jednu hak tak si po case moze na sebe vsimnut zmeny

KIKUSHIK

ja som skoro rok pouziwala Chloe od Zentiwy a bola ina ako Diane, a pritom ma do bodky rownake zlozenie, kedze je to jej generikum....a posobila na mna inak ako diane.

aluska1

a co na nej nie je rovnake ked ma identicke zlozenie?ako moze byt ina ked obsahuje to iste?

len ktovie ci ti to doktorka nehovori len preto lebo za jej predpisovanie pojde na exoticku dovolenku

KIKUSHIK

áno,, zložením je identická s Jeanine (č sa týka tých hormónow) no rownaká nie je. Ale predpokladám, že to bude niečo podobné, mne gynekologička wrawela, že je to šetrnejšie ako Jeanine. Na trhu je od októbra minulého roka.

aluska1

inak zlozenim je to iste ak jeanine..ma to presne tie iste hormony a v tom istom mnozstve 2mg dienogest 0,03 mg etinylestradiol

aluska1

tak ked je taka nova ze ju maju len niekde tak asi vela skusenosti mat zeny nebudu..ved prve tri mesiace su skuskove