HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

potvorka2

caute.chcela by som sa opytat, kedy mam zacat brat dalsiu tabletku dienorette. zacala som ich brat prvy mesiac a pribalovy letacik k tomu nebol. a teraz neviem ci mam zacat brat ked mi skonci menzes alebo skor.

faiza

Ahojte zacala som novy blister dneska beriem 3tabletu ale chcela by som zmenit cas.Beriem na obed o 12:00 ked to chcem napr.o 19:00 vecer?Ako to mam urobit?Ci az ked dokoncim tento blister?Cize po 7dnovej pauze zacat s inym casom?Ci ako?Poradte

alpa

A aky je postup pri vysadeny HAK?Gynekolog mi povedal, ze len doberiem cely posledny blister a to je vse.Nie je tam riziko, ze otehotniem?Ci, ked uz uvazujem o vysadeni, tak sa mam chranit aj nejako inak?

mataBB

pretoze aj zubar ti moze podat nejake lieky, ktore mozu mat vplyv na antikoncepciu, resp antikoncepcia moze mat vplyv na ne

Alenocik

Pocujte mam este jednu otazocku.V tom pribaloom letaku v HAK Dienorette sa pise, ze sa to oznamuje svojmu lekarovi, ze beriete HAK aj zubarovi,To naco zubarovi??Vysvetlite mi to??

janaaaaaaa

menzes pocas uzivania hak sa dostavuje vacsinou az PO 3dni pauzy, takze bud kludne, niekedy ani nepride a to je uplne v pohode, mozes byt rada

niche

Takze som dobrala prvy blister a menzes neprisiel...vzdy vzdy vzdy prisiel na cas, dokonca s hodinovou presnostou, raz meskal den aj to som letela lietadlo. A teraz? Hm...uz 3 dni meska...takze uvidim co bude dalej :)