Skinoren a Duac Gel

siisa 25

tak dobre,ale musim sa poopravit raz som ho pouzila,ale vobec mi nesedel,do rana mi cela tvar zcervenela a doktorka povedala,ze mam alergiu na nejaku zlozku v tom duacu,no tak co s nim ved je ako novy,dam Ti tel. 0918 817 348,mail nemam zalozeny,inak hovoria ze je dobry,no skoda ze mam alergiu na to a nemozem to pouzivat

anjelik9

mne zakazala sa opalovat ked som použivala differin tak som sa opalovala s klobukom =) ale zaujimave že do školy mi nezakazala chodit ked som bola na slnku pri čakani na bus =)

Ch

Anjelik, ďakujem za odpoveď. Ale na príbalovom letáku to nieje napísané. Tak ja som jej ráno volal a možem to spolu používať. Skinoren na celú tvár a Duac bodovo. Ono ja už to mám len ako udržiavaciu liečbu, čiže toho Duacu nepoužívam veľa.. Duac by som si na deň nedával, pretože obsahuje benzolperoxid a to keby s tým idem na slnko, tak riskujem fľaky.

anjelik9

sak kukni do letaka s čím to môžeš kombinovať ale šak podla mna to máš jedno na noc si daj jedno cez den druhe =)na noc das napr skinoren a cez den das daky hydratačny kremik a na to bodovo duac ja keby sa mam riadit len podla kožnej tak je so mna susienka =)