Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Poradte mi...co by ste robili vy ???

Príspevok v téme: Poradte mi...co by ste robili vy ???
binky

ahojte, som momentalne v riadne zlej situacii lebo idem do zahranicia na 3 mesiace., a ide tam aj moja kamaratka ktora ak s nou nepojdem tak nema ist s kym a sme dobre kamaratky.. ale idem tam aj moj priatel s ktorym som dva roky. neda sa to aby sme sli vsetci traja spolu...nechcem tym ublizit ani jednemu ale ak nepojdem s nou tak sa riadne nahneva lebo potom nepojde nikam kedze nechce ist sama a priatelovi to púrekaza ze mi je kamaratka prednejsia a jeho neham tam ist sameho tiez. ja neviem.oni si asi neuvedomuju ake to mam tazke...

purblanka

no,ak je to kamoška-tak neprethne vaše priateľstvo-ty jej povedz,že si sa s priateľom o tom bavila,a že chcete byť spolu.Nechoď nikam,ona ta nemôže tlačiť,aj ked si to sľúbila.Ved naše rozhodnutia,sa môžu aj meniť,a 3 mesiace-to je dosť dlhá doba.

binky

neda sa to.. len po dvojiciach sa da ist... je to obmedzene..akoo busiom pojdeme spolu ale potom uz nebudeme spolu : (

binky

ved jasne , ale uvedomujem si ze nemusi byt moj posledny chalan kedze mam 18 a potom uz nebudem mat ani kamosku ani ejho proste neviem co mam robit...a on to nechape ani ona...(

soffa

dobre si rozmysli s kym chces zit.....ci s kamoskou alebo priatelom.ak je to dobra kamoska ako pises tak by sa na teba nemala hnevat.,ale mala by ta pochopit.

binky

hm lenze sa nepreveri nas vztah ale skonciii lebo 3 mesiace je dlha doba a kedy budem,e mat sancu byt tam spolu ??? takto.. hm hej slubila som to kamsoke sice ale davnejsie aj priatelovi takze ja nevem.ale teraz to je momentalne tak ,ze som povedala kamoske ze idem s nou a s ppriatelom sa len hadame lebo je s toho smutny ... a kamosaka o nicom nevie lebo si mysli ze je to jednoznacne ze idem s nou a nvie vpobec o nicom ako sa trapim a podobne. ( a ked jej to poviem tak mi povie ze tak chod s niim ,lenz ja viem ze to povie len tak a nie vazne...

A-Z

Nooo, ozaj komplikovaná situácia... Ja by som riešienie videla v tom, že komu som prvému sľúbila, že pôjdeme spolu, tak by som si za tým stála. Ak kamoške, tak s kamoškou a priateľovi by som nejako pekne vysvetlila, že som jej sľúbila ako prvej, a jemu to všemožne vynahradím ;) (A spoň sa tým preverí váš vzťah...).

binky

no ved pave lenze s tou kamaratkou je to tazke lebo ja som jej to uz slubila davno a je to dobra kamaratka a etse mi aj vravela ze dufa ze sa na nu nevykaslem a nepojdem s frajerom.ale mne je ho luto ..lebpo teraz mi aj vyciita ze stale som s nou a take veci ze este jaj prec chcem ist s nou a ze naco sme teda spolu : ( lenze sa lubime ale ..no je to velmi komlikovame ale ja necem nikomu zle...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte mi...co by ste robili vy ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk