je trucovity ??? preco??

wowo1

ten moj opat dnes je urazeny blbec.Dovod, povedala som mu nech klobasu necha na pokoji a zje nieco ine.Povedala som to krikom. Padla nadavka on dal nadavku a uz je to 24 hodin ,vypadol von na cely vecer do 1 v noci,a dnes sa so mnou nebavi cita si.Ide ma porazit, nemam nervy na neho opat tak sa ani ja sa nerozpravam idem do mesta.Uvazujem nad rozchodom, ten moj obkukal primitivne chovanie od svojho otca..tomu mojmu vobec neublizuje mlcanie ,pozna to doverne z dectva.Je to magor a musim zvazit jeho klady ci vobec s takym dezom budem pokracovat co sa nikdy neporozprava a konflikt vyriesi, tym ze bude aj 3 dni a aj viac vytvarat dusno a ja sa budem muset s nim komunikovat o praktickych veciach.
mam toho akurat dost. ..naucene chovanie z dectva neprevychovam,ked ma tak nezreleho rovnako jesitneho otca. idem si zratat ci mi stoji za to kazit si s nim cely najblizsi tyzden kedy sa bude chovat idiotsky.potom predpokladam ze bude mat pocit ze ma dost vytrestal a bude opat mily a bude chcet sex,,idiot jeden......sorry ale som sa aspon vyzurila lebo on trci zavrety v izbe cely den.vy to ako riesite?

sybi

wowo1
DDD :)
no ja som taka bojovnicka presadzujuca "svoje" argumenty ale snazim sa chapat aj druhu stranu
u nas je to zlozite moc moc zlozite on odchadza do "sluzby" do zahranicia na rok dva v kontakte sme cez telefon a ......
cim dalej sa viac bojim ci sa vrati ci je vse OK ci sa daco nestalo to cakanie ma nici a ci som samostatna .....no ved posud som tu sama bez neho
ano aj sa hadame a casto no len preto ze potrbujem aby bol so mnou .....

wowo1

a este,,pises ze nevie pomenovat mozno svoje pocity,,a zmlkne,

,tak ho nechaj par hodin ,,nech pomenuje svoje pocity,,,ma dlhe vedenie tak treba si na to zvyknut.Pocity hnevu a jesitnosti vie predsa prejavit hned???
a je dospely,,,a zrely muz,,,tak iste svoje pocity pomenovat...VIE.!!!!!
a su:
TRUCUJEM!!!!!!!vsetci ostatny okolo mna sa poserte...JA ja a len ja TRUCUJEM!!JA JA JA som dolezity..

wowo1

ach sibi ,,ja to mam doma,,uz 3 roky...nemeni sa to velmi len trochu, .skusam ho vychovavat, ukazujem mu ze ja sa neurazam za kazdu blbost.a hlavne o probleme treba komunikovat a nie mlcat.Niekedy sa my vysmeje ,,ze "nechaj si tie psychologicke reci",..tak sa pohadame.jeho priblbe mlcanie ma vytaca,,ale uz si to cim dalej menej vsimam a vravim si debil,trucuj si.potrebujes publikum a ja ti ho robit nebudem.Zistila som ze to potrebuje,to publikum,,,ako nahle si sama urobim program odrazu sklapen tak do 5 hodin..,Vacsinou ked zacne trucovat a mlacat v tichej domacnosti si musim za kazdu cenu urobit nahradny program ,,ist narychlo von do lesa ,aj sama ci do divadla,,,atd .s kamoskami ale aj sama.a to som zistila ze zabera a necham ho doma s tym mlacanim.
Pred tym ja hlupa som snim bola, napr cely dne na kupalisku,, ON NASCHVAL TRUCOVAL A ZA 6 hodin pri vode nepovedal pri opalovani na deke ani jedno slovo,,
ja blba..ze som tam s nim bola,....vyslovene sa vyzival ,,ako mi ublizuje,,ale som sa poucila tychto pripadov bolo vela...a vyslovene ma vydieral.
mlacanim
Tak som zacala ,,jednoducho hovorit prakticke veci,,co treba renovovat, kam treba ist na urad.. a uplne som kaslala co si mysli,,a potrebovala som napr nakupit tak ,,ideme nakupovat zober taasku,,a to a to,,zabav sa v obchodoch zo satami ,,a nech si len stoji,pri obchode,a caka a mlci..,alebo chod do knichupectva NEVSIMAJ SI HO a vyvyjaj ty aktivitu pre seba samu..proste mu hrabe,,si povedz a na ten den je odpisany ,,a basta......Mna to uz nezaujma jeho nalady ci mlci a ci nie.vyzaduje to ale tvoju samostatnost a kaslat na neho..ty si nedaj pokazit den lebo len o tom mu ide..vtedy sa citi dobre{bohuzial-mlcanie a to agresivne ticho je to ich forma zbrane}
Ma to po tatkovy ten moj,,su taka blba rodinka,, kde vsetko tak riesia ,,teda nic nevyriesia..
Proste ma vzdy tym nastve,,ale vlastne uz ma to neboli,a poviem si zas je debil.....a v ten den si "ficim" svetom proste sama,,,je to na nastvanie ze prave v ten pekny den ktory on urci je blby,,ale zas ja mu to vratim pri rozhovoroch pri pive ho pekne za to dodeptam...:}aby si to zapamatal:}}aky bol blby,,,a on mi to v podstate uzna,,, ,,az vtedy mi povie o{ 24 hodin} v com vlastne bol problem ,a preco sa tak choval,,a vacsinou je to fakt,maly a blby problem ohladom jeho jesitnosti,co nestal ani za hadku,,no co uz su to citlivky ty muzi..
no rozpisala som sa..lebo som sa pri nom naucla vela rozpravat:}}

zuzic

no vidis:)
ja uz musim tiez povinnosti volaju tak maj sa pekne a posluchaj, ked zajtra pridem nechcem pocut ze denz bol zly:D
papa

zuzic

este ze si tam dal toho smajla:)
ved sam vies kolko blbcov chodi po svete a ze ani jeden nestoji za to aby si si nicil nervy. si super clovek a nechcem aby si kvoli nemu nadaval oki? slub mi ze uz do tej temy nepojdes prosim...:)