Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko by ste si pytali za opatrovanie deti?

lost

Kolko BY som si pytal.

Ak by som mal byt fer, tak asi tolko, kolko zarabaju rodicia.

Aby sa ma dalo pochopit, ak mam varovat dieta dvoch rodicov, ktori spolocne zarobia 30500 mesacne, tak za jeden 24-hodinovy den by som zobral 1000.

avsak toto by asi nemohlo platit vzdy zo zrejmych dovodov, mozno by bolo "fer" si nepytat vobec nic, ale nechat to na "feroveho" rodica, kolko da, nech sam usidi ako bolo o dieta postarane...

avsak slovo "fer" je u nas asi tak caste ako padanie traktorov, tak by som vypytal asi o 1Sk menej ako ten co bol u nich minule..
alebo spravil kartel s tym co tam bol minule (a kazdym potencionalnym uchadzacom)

Ale za 120Sk na hodinu by som teda riskovat taku pracu nechcel, samozrejme je to len moj osobny pocit, lebo to povazujem za Velke riziko...

Aika

To zavysi od mnohych veci. Od financneho zabezpecenia rodiny od toho ake je tvoje vzdelanie, ci mas nejake kurzy (prvej pomoci, vodicak) Ci sa staras o dieta ktore je zdravotne postihnute, kolko ma rokov, ci okrem toho vykonavas v domacnosti aj nejake ine praace. A tak :) Ak mas pedagogicke vzdelanie a si ochotna ho doucovat napr anglictinu, alebo matematiku, tak pocitaj tak 120sk hodina. Na kratkodobe strazenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko by ste si pytali za opatrovanie deti? - Fórum - ZDRAVIE.sk