Dieťa a spánok

Príspevok v téme: Dieťa a spánok
anuska33

mam 12 rocnu dceru a posledne dva mesiace ma problem so spankom.Zaspi asi okolo 22 hodiny a rano vstava o 6:45 hodiny,ale bolieva ju hlava rano.Prednedavnom nemala problem zaspat aj o 20:30hodiny.Skusala som aj caje na dobry spanok a nic nezabera.Poradi mi niekto? Aj som sa s nou rozpravala ci nema nejaky problem,ale povedala ze nie a v skole pohoda,uci sa dobre.

maarch

no a jeden podla mna velmi pravdepodobný dvovod je že ma už zlý vankuš, alebo matrac je už možno makky pre nu ak ma detsky, skuste v tomto hladat chybu a ešte, skuste pozriet aj umiestnenie postele napriklad podla pravidiel feng shui.

hej, a ty s tym makovým odvarom si fakt trápny.

rada7

a už mala menstruaciu ..mna bolela hlava ked som dostala menstruaciu asi rok po tom.potom som zacala masturbovat a preslo to samo......asi veľa hormonov sa buri v hlave a potom začne boliet hlava..neviem, puberta je ťažké obdobie

Help

anuska-sorry....pozabudol som na normalne caje detske:)

Ma dost pohybu cez den?

Ja mam 14 rocnu dceru a chodi tiez spat az po 22hej. Rano vstava okolo siedmej ,ale nema problem s bolestou hlavy....
Urcite by ste mali zajst za lekarkou a poradit sa s nou.....pricin moze byt vela....
Vobec to nemusi mat suvis so spankom.

anuska33

Help,lekarka mi poradila caj na dobry spanok.Neviem co je natom,ved tie caje obsahuju bylinky.Medovka,salvia,levandula su neskodne bylinky.Preco by sa caj na dobry spanok nemohol dat detom?Televizor nepozera dlho a do 20:30 hodiny je v posteli.Nepije ziadne coly a pod.Pohybu ma dost.Hrava vybijanu 3x do tyzdna a chodi este aj von.Cita tiez dost.Od Vianoc cita Harryho Pottera vsetky diely a to citava po veceroch.Aj keby jej ten spanok stacil,ale mne vadia tie bolesti hlavy

ShaulaThalit

caje na dobry spanok su bylinkove... takze to nie je vobec skodlive, prave naopak, je to velmi dobre... mne takisto mama varievala taketo caje, lebo doma pestujeme rozne bylinky...

Help

caje na dobry spanok detom???
Makovy odvar jej tiez robis???
Detom nieco take davat si myslim,ze je dost nezdrave.
Organizmus vie sam kolko potrebuje spanku a skor vyluc pozeranie televizie a podobnych veci.
Ziadne kofoly a coly a cokolady......

esty

ja si myslim, že s jej vekom to nie je až tak zlé. Mnohé detiv tom veku tak zaspávajú. Rano je jasné, že vstáva o toľkej, chodí do školy a organizmus je už tak nejak načasovaný. to je len môj názor.

bleee

rovnaky problem je popisany ako vzorovy priklad na -odkaz odstránený-. Neviem, mozno sa tie rady budu hodit aj pre tvoju dceru :-)