Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mudr Peter Siska

Eveli

Ja som bola na zvacseni v auguste 2011, v DS, maximalna spokojnost, super pristup, prsia ako z obrazku, ani mi nikto neveri ze su to silikony... Doktor mi na rovinu povedal este pred OP co mam cakat a co urcite cakat nemam.

timkas

Ahojte baby,
a ja sa chystam do Dunajskej Stredy na upravu a zvecsenie prsnikov....ale teraz uz naozaj neviem.Nabuduci tyzden idem na konzultaciu.Sabina prosim ta este mi napis ze ake mas skusenosti a co ti vlastne robil? (Ake implanty? Cena ? atd.)Dakujem!

Sabinaaa

Ja som bola u neho na zvacseni prsnikov a som maximalne spokojna. Odporucila mi ho moja znama, ktora bola tiez velmi spokojna. Som prekvapena ze tu nieko napisal ze nerobi pekne prsia.

Jaaaa

Ja som velmi nespokojný bol som uňho na nose a celé zle!!! Krivé a ťažšie sa mi dych , teraz idem opäť na operáciu ale k niekomu inému !!!

lilabmw

didina

aj si bola u neho na operacii ja som videla jeho pracu a velmi sa mi paci tak preto ma zaskocili dolu spominane prispevky ale nijaky dr.neni neomylny

zpiestan

nechcem nikomu ublizit, mozno iny su s nim spokojni, ale mna strasne donicil. dala som si zvacsit prsia, najradsej by som sa nevidela. pritom to udajne nie je ziadna tazka operacia, vraj to robia ako na beziacom pase. ale treba si najst asi odbornika. ani neverim, ze ta chvala co tu niekto na neho napisal, ze je to od jeho pacientky. myslim, ze si to napisal sam. alebo niekoho poprosil. nie je taky dobry ako tu o nom ktosi napisal.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mudr Peter Siska - Fórum - ZDRAVIE.sk