chloe+fajcenie

lucia5879

no ved to je najhorsie ze sa to po vysadeni vrati aj preto som nechapala preco mi to chce dat ale asi vyskusam aj roaccutane lebo mne vraj staci brat 4 mesiace a bolo by to w poho.......a hej uz sa snazim obmedzit to dneska som mala "iba" 4 cigarety postupne sa to budem snazit znizit co najviac mozno az prestat ak sa bude dat

siisa 25

ahoj lucia,to fajcenie aspon obmedz snaz sa,ja poznam nejake baby co beru antiku a fajcia aj to je pomaly uz normalne,ale dobre to nie je,aspon to obmedz na minimum,ja beriem Hak na akne uz asi 5 rokov,akne mam uz 10 rokov,to je dlhodoba zalezitost,chloe a diane su na akne najsilnejsie a mne na akne fakt nic nezabera len ta antikoncepcia,teraz mam uplne otrasnu Qlairu,mam z toho ksicht este horsi,asi budem mat alergiu na nejake farbivo,mne paradne vyliecili ksicht yadine a diane

aluska1

a co?ved ti este doznieva puverta tak co by si chcela?ja som mala akne od asi 13 do skoro 20, v zivote som nebrala ziaden roaccutane, ziadne antibiotika na plet ani nic podobne..a preslo mi to samo

a inak mala by si vediet ze hak nelieci akne..pocas uzivania antikoncepcie sa akne zmierni, ale po vysadeni sa ajtak vrati...a asi to nechces vrat dalsich x rokov

aluska1

ja to beriem kvol ochrane, pretoze mam dlhodoby vztah, ale hlavne som sa tak rozhodla sama a nikto ma do toho nenutil

a urcite by som nenutila svoju dceru aby to brala kvoli blbemu akne, ktorym si prejde kazdy

lucia5879

no moja mamka je velmi starostliva a chce aby som sa akne zbavila,len zjavne nevie co to vsetko moze sposobit a vsetci vieme ako to vyzera ked sa hada dieta s matkou...mamka ma vzdy pravdu a ja sa chcem toho zbavit tiez no neviem pride mi to svinstvo ale zas preco to potom berie tolko dievcat?

aluska1

aj ja beriem hak, ale tak aspon nebudem este prikladat do ohna inymi vecami, napr cigaretami
tvoja mama je velmi divna...asi jej velmi nejde o tvoje zdravie, lebo inak by ta do nich nenutila

lucia5879

no ved ja viem ja som bola vtedy zufala lebo ja som ich nechcela naozaj ale bola so mnou aj mamka a ona hucala tiez ze uz mi treba ze uz asi nic nezabere.....ale zase je pravda ze uz 4 roky sa toho nemozem zbavit uz som vyskusala milion masticiek,kremov,vodiciek a co ja viem coho a teraz konecne to vyzera ze sa to zlepsuje....ja aj doteraz sa niekedy pochytim s mamkou ze preco takto nalieha ze nevie ake svinstvo su tie tabletky a ona furt toci ze dneska tie tabletky berie vela dievcat ze to je normalne a blaa blaaa.....len najhorsie je ze mamka nevie ze fajcim,nikto nevie