Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co to bolo ?

Príspevok v téme: co to bolo ?
denuska

ahojte ..potrebovala by osm radu...uz asi mesiac sme sa s priatelom nemilovali no mali sme moznost taku minutovu rychlovku ...mylsim ze to bolo aj menej nebola som vzrusena a bola som dost stiahnuta...a zacala som krvacat ...priatel si siel ho umyt a zbadal kus koze bola to moja koza neviem z coho mam strach co to moze byt myslite ze to bude koli tomu ze to bolo vsetko narychlo? a este mam dost caste problemy ze ma to tam doel svrbi ci to nebude mat s tym neco spolocne ...aj ked beriem lieky a maste ...dakujem za rady pekny vecer

usiko.

inak,

denuska,

ze pre somarinu nebudes chodit ku gynekologicke? dost usmevne.....kolki ludia si tak povedali a ao par rorokv zistili, ze keby boli isli k lekarovi vcas, nemuseli mat trvale nasledky...a vyhli by sa mnoho bolesti....ze somarina....som sa zasa zasmiala....

denuska

hm nepojdme pre somarinu ku gynekologicke cem sa uistit a precitat si nazori ci sa nahodou aj niekomu inemu to iste nestalo pracujem a volno ssi bravat casto nemozem :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co to bolo ? - Fórum - ZDRAVIE.sk