Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nieaka normalna dieta

Príspevok v téme: Nieaka normalna dieta
666Noro

Zdravím, chcel bi som schudnuť, cim ide cas tak iba do sirky rastiem, sade na internete je kopu diet, ale ja im neverim, neexistuje nieaka normalna dieta ? ak ano prosim odporucte mi ju, dakujem. a este z cvicenim nemam problem, a kolko tak bi som mal denne cvicit pre znizenie hmotnosti ?...nechcem svaly iba menej tuku :(

karotkaa

Ahoj, mne jedna kamaratka poradila, aby som doobeda a na obed jedla sacharidy a poobede bielkoviny. Cize doobeda si daj nejake to pecivo, najlepsie celozrnne, ovocie, obed klasika a poobede sa snaz jest vela zeleniny, tuniaka, kuracie alebo morcacie maso (nie vyprazane !!), tofu, mozzarela, cottage cheese a ako tu uz bolo pisane, pripoj k tomu vsetkemu aj pohyb. Ja toto vsetko dodrziavam cca 3. mesiace a slo uz dole 5 kg.

A-Z

Praveze ziadna dieta, ale zmena stravovacich navykov ti zaruci, ze nielen schudnes, ale si aj vahu udrzis.
Jedavaj pravidelne 5 - 6x denne mensie porcie a menej kaloricke. Vyhybaj sa udeninam, sladkostiam, vyprazanym jedlam, omackam, tucnym masam, fastfoodom a pod. Pridaj vela zeleniny, hydinu a ryby na prirodno, jogurty biele, tvarohy, ovsene vlocky, ryzu atd. nesladene tekutiny cca 3l.
Co sa tyka pohybu, na spalovanie tuku je najlepsi aerobny, cize napr. bicykel, korcule, plavanie. 3 - 4x do tyzdna postupne v trvani 1 hodiny.
Tak vela zdaru.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nieaka normalna dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk