Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pouzivanie intimiek

Príspevok v téme: Pouzivanie intimiek
julia z BA

Mam 20 rokov a uz asi 2 roky pouzivam denno denne intimky (ak nemam mentruaciu) a chcela by som sa spytat, ci neviete, ci to ma nejake nevyhody. Ci to moze nejako skodit. Lebo kedze vdaka intimkam nemam vecer ani trosku spinave spodne pradlo, niekedy mam aj 4 dni tie iste nohavicky, samozrejme kazdy den s novou intimkou, niekedy ju menim aj pocas dna.

akinom007

anjelik9/ a este jedna vec, to az ked it nic nezaberlao ti ygnekologicka sprvaila vyter? to mas co sa gynekologicku?
mne sprvi vyter ZAKZDYM ked prides s tym ze mam vytok! a po dobrati cipkov mi vzdy sparvi kontorlny vyter!

akinom007

a niekedy menis intimku aj pocas dna? preboha to si od rana do vecera s jendou intimkou? to treba vymenit catsejsie!
ja osobne sa ale viacej uznamav castejsiu vymenu spodneho pradla ako nosenie intimiek

akinom007

tiez si myslim ze neni zdrave nosit intimku denne...
a ked uz pouzivas intimku aj tak treba menit spodne pradlo denne. neviem si predstavit mat 4 dni jedny nohavicky aj ked by som nosila intimky.
ja ked mam niektore dni vacsi vytok tak si dam rano s cistymi nohavickami aj intimku, ale potom ked idem po nejakych 3-4 hodinach v praci na wc intimku uz zahodim a dalsiu si nedavam, tak si uchranim spodne pradlo ciste apson nejaky cas

mirka 23

No hlavne brať probiotika... Nebrať HAK a dobre su aj vyplachy striebornou vodou. A ak nemaš striebro, tak aj voda so sodou bikarbonou je dobra. A hlavne davať pozor na sladkosti , sladke vody a ine nezdrave veci...

anjelik9

ja som začala používat intimky tiež skoro stale ked sa u mna objavil výtok a ten už mám možno nejake 3 roky a do toho leta mi ziadne problemy nerobili tak si nemyslim že by to z toho bolo skore z bazena jak som sa tam člapotala bo tam je všelijaka chemia aby ta voda vydržala aj ked som už skusala viacej veci aj na vytok aj svrbenie aj gynekologička mi davala take univerzalne veci ale nakoniec mi spravila vyter tak čakam na vysledky ked nič nezabera

mirka 23

Anjelik, to je jasne, že sem-tam je to OK... ale to čo piše Julia, tak to je už prehnane... A som len chcela podotknuť, že gynekologička ti nevravela zle.

anjelik9

no však hej to aj mne ona vravela ale tak ked napr dakde idem a viem že nebudem mat pristup k wc tak som si dala radšej intimku aby som si nepripadala jak pocikana =)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pouzivanie intimiek - Fórum - ZDRAVIE.sk