Pouzivanie intimiek

Príspevok v téme: Pouzivanie intimiek
julia z BA

Mam 20 rokov a uz asi 2 roky pouzivam denno denne intimky (ak nemam mentruaciu) a chcela by som sa spytat, ci neviete, ci to ma nejake nevyhody. Ci to moze nejako skodit. Lebo kedze vdaka intimkam nemam vecer ani trosku spinave spodne pradlo, niekedy mam aj 4 dni tie iste nohavicky, samozrejme kazdy den s novou intimkou, niekedy ju menim aj pocas dna.

mirka 23

Vložky nie su zdrave, tak isto ako tampony.. takže ich treba nosiť, len ak je to fakt nevyhnutné. A nosiť každy deň intimku je zbytočnosť.. radšej si vyper spodnu bielizeň... Ja si radšej vymenim nohavičky aj trikrat do dňa.

anjelik9

waaaw ja som si ich menila každy den aj ked som nosila intimky ale gynekologička mi ich zakázala bo ma dole svrbí a že to mam z toho takže ak som správne pochopila jej výklad každá baba po krámoch by mala mať problémy lebo nosí cele dni vložky další jej názor čo sa nestotožňuje s mojím

anjelik9

waaaw ja som si ich menila každy den aj ked som nosila intimky ale gynekologička mi ich zakázala bo ma dole svrbí a že to mam z toho takže ak som správne pochopila jej výklad každá baba po krámoch by mala mať problémy lebo nosí cele dni vložky další jej názor čo sa nestotožňuje s mojím