Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len tak z haluze- Vase objektívne výsledky po krátkodobých diétach (mliečna apod

Príspevok v téme: Len tak z haluze- Vase objektívne výsledky po krátkodobých diétach (mliečna apod
moj_nazor

Ahojte, stale a stale tu pribudaju nove a nove temy o chudnuti, dietach a stale mi pripada, ze je to o tom istom. Tak by ma len tak zaujimalo, keby sme si na jednom mieste - TU - zhrnuli,

AKU DIETU STE DRZALI A CI A KOLKO KG STE PRIPADNE SCHUDLI..

a ci ste k tomu priradili aj pohyb, alebo nie.. Ja osobne diéty moc nemusím, lebo nemam na to pevnu volu.. a zaludok :-D Radsej spektralne menim stravovanie, ale.. budem moc rada, ak mi napisete Vase skusenosti, lebo vo vela temach pise x-kočiek, ze fakt schudli, v x-temach sa pise, ako idu chudnut (napr. v 13dnovej mliecnej), ale uz nenapisu, ako dopadli.. Tak preto tato tema :) Mozno tu uz kedysi podobna bola, ale tak aspon budu aktualnejsie info, ak mi niekto odpise :) dakujem :)

miska11

ahoj, ja uz mesiac po piatej nejem (porusila som to max. 5 krat), doobeda jem sacharidy, poobede bielkoviny, vela pijem, ovocie, zelenina. 4 krat do tyzdna si vecer trochu pocvicim brusaky (50) a raz za tyzden mam v skole aerobic. schudla som 2 kg.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Len tak z haluze- Vase objektívne výsledky po krátkodobých diétach (mliečna apod - Fórum - ZDRAVIE.sk