Precitlivena

ivana45

Ahoj, makaronka, tanicka, micmac,..
Zasla by som za psychologom. Ak vas stav posudi ako chorobu (depresiu), doporuci vam psychiatra. Ak to posudi ako vasu trvalu vlastnost, aspon budete vediet, ze je to tak. Mozete zacat pracovat na tom, aby ste sa s touto vlastnostou zacali ucit zit. Tak, aby ste si zbytocne nekazili zivot. A druhym tiez.

jajka001_

lucia ja beriem antikoncepciu s prestávkou devať rokov a netrápim sa tým že čo keby...ked vzniknu problemy potom ich ries, inak si ich takto len privolávaš

lucia1234

ahoj,ja som tiež taká,neviem sa toho zbaviť ((( horšie však je že si teraz namýšlam choroby lebo som do seba cpala 6 rokov antikon.,teraz som prestala a mám hrozné stavy nervozity-zvracanie,trasiem sa,nervozita,neviem čo mám robiť,ak viete poraddte nám,je to hrozný pocit

jajka001_

help ked uz diagnoza , tak labilita, hysteria... :) ale myslim ze v tomto pripade je to len hormonalna nerovnovaha a mlady vek :)

Help

Varovné príznaky schizofrénie

•zmena nálady (náladovosť, depresia, neschopnosť plakať, nadmerný plač, smiech bez príčiny)

Help

Ak teda poznáme príčinu, ktorá vyvolala túto náladu, tak hovoríme o reaktívnej alebo psychogénnej depresii. Príznakmi sú zlá nálada, smútok, napätie, nespavosť, častý plač, neúspech, pocit, že zo situácie niet východiska.

Makaronka

Antikoncepciu neberiem. Surodenci sa mi uz smeju, ze stale placem. Ked sa ma opytaju ze preco, nedokazem to vysvetlit. A tiez sa mi to stava v praci, citim sa ako blbec..

milovna

juchuuuuuuuuu niesom sama :-)to ma tesi,ale tiez si pripadam ako blbec ked revem jak slahnuta a este ktomu pred partnerom,alebo ked som rozculena,tak niekedy mi az hlas preskakuje a ked mi partner povie ze nerozrev sa,tak to nevydrzim a placem.niekedy mam skor problem s tym preskakovanim hlasu,tazko to kontrolujem ked som rozculena.hm,asi sa s tym nic neda robit,jedine kontrolovat