Precitlivena

Lily.

Ja neviem, neberiete antikoncepciu daku? Ja som to mavala, ked som mala v sebe nastradany isty zial spojeny s konkretnou emociou, to som plakavala takmer kadzy den niekolko hodin v kuse. Take uplakane obdobia cele roky, no ja som viacmenej vedela presne z coho. Najhorsie bolo, ked ma to pochytilo v praci, to som musela utekat do satne, aby ma nikto nevidel, bo by som nevedela co povedat, ak by sa pytali. Doma to bolo blbsie v tom, bo rodicia videli. Dakedy mam pocit, ze som si uz minula vsetky slzy za cley svoj zivot, no asi to tak nebudem. Proste sme take uplakane povahy, neviem.

micmac1

ja neviem co s tym, dost ma to otravuje, pripadam si ako "pripad pre psychiatra". dufala som ze ma to prejde po puberte, ale som sa mylila

tanicka21

MAKARONKA-ja mam ten isty problem tiez placem za hocijaku blbost mi staci len myslienka. tak sa mi zda ze to asi aj potrebujeme! co si myslis o tom?dufam,ze nam niekto poradi s nasou precitlivostou...

Makaronka

no len mna to dost hneva, lebo placem aj kvoli uplnym blbostiam. ale nedokazem to zastavit. horsie je ze aj pred priatelom vyzeram ako blbec

Lily.

Poplac si. Ked plakanie nebudes brat ako problem, tak sa vyplaces a nebudes mat furt potrebu fnukat. Ked si syta, nepotrebujes jest, asi tak.