Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komisia - invalidný dôchodok

N-ika

Ahoj, aby ti schvalili ID, musela byt PN ukoncena. pretoze pokial si na pnke tak nemas narok na ID. Ak uz mas ID schvaleny a nastupis do prace, mozes hned na druhy den ist opat na PN. Ak si dovtedy pnkou nevycerpala 52 tyzdnov platenej pn, tak ti budu vyplacat ID aj PN subezne.

Mirka1478

Prosim Vas,ako to funguje ked ste pn a po priznani invalidity vas vypisu do prace.som 5mesiacov po operacii krizov a este niesom doliecena.mozem hned na druhy den po priznani id sa vratit k obvodnej aby mi znova dala pn?

Danka Kusa

15.10.2016 som podala navrh na ID.Zavolali ma na na den 2.10.2016 podat ziadost na SP a bude hned aj posudkova komisia koli ID.Chcem sa opytat ak mi bude priznany ID bude mi spatne doplatene za obdobie kedy som podala navrh toho 15.10.2015 alebo ododna kedy ma zavolali spisat ziadost o ID toho 2.10.2016? Dakujem za info

kabel

myslím, že áno, keďže každý štát má iné kritériá a tabuľky. Stretla som sa s prípadom, kedy slovenská strana uznala invaliditu a zase česká nie.

Beďo

Dobrý deň, mám priznaný ID z českej sociálnej poisťovne na základe posudkového zistenia v ČR na 40 %, slovenská strana tento posudok uznáva len ako 20 % a na základe toho mi odmieta priznať ostavajúcu časť ID. Postupuje slovenská strana správne?

Miro72

Dobrý deň chcel by som sa informovať či mám nárok na invalidný dôchodok. Mám 44 rokov a keďže už bude 11 mesiacov čo som na PN a poberám nemocenskú.Keď ma minuli rok brala RZP bola mi zistená akútna nekrotická pankreatitída,bol som na umelej pľúcnej ventilácii, mesiac v umelom spánku skoro som exitoval. Tento rok v marci som pod CT podstúpil aj drenáž pseudocysty , pre nedostačujúci efekt ma museli operovať a urobená externá drenáž pseudocysty ,okrem toho mi bola odstránená nejaká čast pankreasu a CHE. Samozrejme tam toho bolo ešte viacej, môj zdravotný stav ešte stále nie je taky aký by mal byt, keďže mam prísnu dietu. Občas bolesti brucha ,cítim slabosť, trpnú mi prsti na nohách a občas závrate .Proste ten Zdravotní stav nie je taky aký by mal byt. Ďakujem za odpoveď.

Robo 2016

Neviem ako to funguje ale ja mám žiadosť o ID s komplet zdravotnou dokumentáciou podanú 29.07.2015 teraz je 31.08.2016 to znamená že na komisiu čakám 13 mesiacov bol som tam X krat volal som X krát a vždy ta istá odpoved majú toho vela a je máli posudkových lekárov zdá sa mi že tento štát núti luďí aby pachali samovraždy jedná sa o Soc.poist. v PP

gima

Ja som na dochodku už z mladosti. Chodím sa preliečovať do Velkeho Medera. Strávim tam pol dna a som vykurírovaná, ani liiečenie nepotrebujem ako v mladosti. Tá voda robí zázraky. S chrbtom, so svalmiu a s chodzou.

Peterfk...

Aha, este MMS ma z toho dostalo, spravilo to dost velky prielom v tej chorobe, skoda ze som to zacal brat len pred mesiacom , inak by to mozno inak dopadlo, keby som to vyskusal na zaciatku. Ale fakt ze sa mi dost zacalo zlepsovat po tom MMS, lekari su nanic... totalna hanba slovenskemu zdravotnictvu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komisia - invalidný dôchodok - Fórum - ZDRAVIE.sk