Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani co Vy na to?

Príspevok v téme: Chalani co Vy na to?
tucnaskareda

Mam jednu otazku.
Chalani chodili by ste s dievcatom,ktore ma 25 rokov,168cm,70kg,miery 100 - 70 - 100?Dlhe spinavo blond vlasy,svetlucko hnede oci,plne pery.Oblieka sa zensky.
Myslite si,ze je take dievca tucne a hnusilo by sa Vam lahnut si k nej a vidiet ju nahu?
A dievcata,ak by ste tak vyzerali vadilo by Vam to?

Kendi

tucnaskareda : Naštudovala som si toto: -odkaz odstránený- a zatial mi to ide :D Ale záleži aj na tom ako to máš rozložene...

0vecka

nepride mi to vobec katastrofalne ono nezalezi az tak na mierach skor ako to cele dokopy padne a aj osobnost je dolezita...

Kendi

tucnaskareda: No skô ostatní hovoria že je to dobré ale aj tak to chcem dať aspoň na 60kg :D Dnes som zistila že mám 65kg.... Keď chceš schudnúť len potrebuješ vedieť ako na to...

veseláM

čo máš robiť?? ak ty máš sama pocit že si tučná, začni sa hýbať a nejedz viac ako spáliš..nefňukaj tu to ti nepomôže schudnúť a cítiť sa skvele...tu svoje sebavedomie nenájdes....zacni nieco pre seba robiť a sebavedomie sa dostaví

jukoko333

ja mam 160cm, 67kg, a 95cm obvod pasa a myslim ze som strasne tlsta

co si myslite vy???

a ak si myslite ze som tlsta tak co mam robit???

ovecka83

chalani z mojho okolia tvrdia že pekna baba musi mat i rici i cici ale nie az tak ze ju nedokaze objat rukami koli kope sadla...cize taka akurát

doris

Ja mam 174 a 53 a tiez si pripadam tucna. lebo nemam dobru postavu proste. u kazdeho je to ide nezavisi len na tom kolko vazis niekto vazi pri mojej vyske 8O a vyzera super

aneti7

tucnaskareda ako sory ale keď je niekto pri tvojej postave svinka tak potom čo baby čo majú 80 a viac kg?...veď to nie je normálne...ja mám 163cm a do nedávna som 72 kg teraz chudnem a mám 65, ale nechudnem pre to, že by som si o sebe myslela, že som jak prasa, ale cítim sa takto lepšie...Bože veď nie každý môže mať 175cm a 50kg! toto je fakt choré...dobre tak možno máš trocha nadváhu a aj ja ju mám a predsa sa chalanom páčim...každý sa niekomu páči...100 ľudí 100 chutí...nie každému sa páčia chudé baby...a keď si zo sebou taká nespokojná a myslíš si, že sa niekomu hnusíš tak nevyplakávaj a začni zo sebou niečo robiť

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chalani co Vy na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk