Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si správne vybrať?

A-Z

No a ďalšia vec je, že v obchodoch umelé osvetlenie veľmi skresluje a na dennom svetle je to niečo iné... Takže nanes na krk a radšej vyjdi von a mrkni do zrkadla :)
Ak máš svetlú pleť, skús také tie odtiene ako "natural", "soft" a pod. A vždy! pod make-up podkladový krém. Niekomu vyhovuje aj nivea, ja si dávam krémy na to určené, napr. Garnier. Záleží aj od značky. Absolútne mi nevyhovuje Dermacol a najsamlepším je pre mňa L´oreal.

maria15

v obchode si skús naniesť trochu na krk a mrkni do zrkadla.nesmie to byť tmavšie.možno si si vybrala zlý typ.pokiaľ máš mastnú pleť,vyber si pudrovú konzistenciu(po uschnutí sa mení na puder),pokiaľ suchú,tak mastnejšiu,krémovejšiu konzistenciu.a akú značku si mala?lebo niektoré sú fakt otrasné,mne napr.nesadol manhattan.

sybi

najlepsie je make-up zmiesat s dennym kremom je potom jemnucky a na pleti nevyzera ako "maska"
odporucam Ti
RIMMEL -stay matte
MARY KAY

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.