Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit plnosti

Príspevok v téme: Pocit plnosti
alexandra.a

mam taky problem..mama koli nemu namna furt hulaka,ale ja zano nemozem...mam 18 a pred troma rokmy som sa liecila v pezinku na bulimiu..nemozem si dovolit povedat ze som zdrava lebo este vzdy ma napada zeby som mohla ist zvracat a tak..ale ...je to tak ze sa mi striedala obdobia nejedenia a potom po tyzdni som to tak dohnala ze som pribrala za tyzden aj 3 kila..a potom som zvracala,tak to bolo kym som sa sa liecit.ked som prisla na liecenia mala som 45 kil pri vyske 162 cm..odchadzala som z 55 kilami a ked som prisla domov tak som pribrala na 60 kil lebo mi strasne chutilo jest..a tak so jedla,a jedla..postupne sa mi cosi stalo zo zaludkom,...asi..pretoze uz asi rok nevladzem jest..moj jedalnicek vyzera asi takto:
ranajky: pol rozka niekedy ani tolko
obed: napriklad jeden knedlik,alebo jeden kopcek ryzy so stavou alebo tak a vecera tiez tak alebo jablko..a niekedy medzi tym nejaka cokoladka alebo co..
a to je koniec..nevladzem jednoducho nevladzem som uplne plna akoby som ziedla 20 knedlov..a ja neviem co robit teraz mam 53 kil a stale chudnem...nerobim to schvalne...no viac sa fakt neda,co sa to deje?

jalka12

Neviem skade si u nas sa objednava.Treba aj odporucanie.To by ti obvodna mala dat aj ked prides sama.Drzim palce dievcata a ozvite sa.

alexandra.a

tak tam pojdem bez maminho vedomia,lebo by si myyslela ze vymslam..treba tam odporucanie asi ze?a obiednava sa??ci mazoberu?alebo je to individualne??

lajla12

Skus presvedcit mamu,aby ste tam isli.Ja sama tam chodim a raz tam bolo tiez jedno dievca,ktore malo podobny problem.Mam dceru sice bude mat 11rokov,ale pred rokom som este na detske gastro chodila aj snou.Nechcela tiez jest,lebo nebola nikdy hladna.Mala potom,az silne bolesti brucha,ale aj tak nedokazala nic zjest.Odvtedy pribrala,vyrastla a je v pohode.Skuste ist,mozno to nepomoze,ale nieje co stratit.

alexandra.a

na gasto nie...nikto ma tam z lekarov neodporucil..a mama to nepvazuje za potrebne mysli si ze som chora ale mne to fakt staci,tolko jedla nevladzem :(

alexandra.a

no chodim teraz po kadejakych vysetreniach...lebo som chora bola som v nemocnici same vysetrenia a na nic neprisli...tak ja neviem

j

ja myslim, ze by to mohol byt aj nejaky problem so zaludkom, ten pocit plnosti a nechut k jedlu, chcelo by to skocit k lekarovi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.