mám chlpaté prsia!

Príspevok v téme: mám chlpaté prsia!
RiushBejb

ahojte,,,chcem sa spítať..mám chĺpky medzi prsiami, na chrbte, na stehnách,na celom bruchu na rukách..no skoro všade!..ale niesú to také normálne chlpky,,sú husté, tmavé a veľmi sa za ne hanbím :(,,nemôžem si dať ani výstrih pretože mám chlpaté prsia :(..počula som že antikoncepcia to dokáže napraviť,,ale moja matka povedala že môžem zabudnúť nato že budem jesť nejaké hormóny,,ale ona ma nechápe..velmi mi to prekáža a už neviem ako ďalej..nemám žiadne sebavedomie..chcela som že si budem depilovať aj dekolt ale matka mi povedala že mi narastú ešte hrubšie...prosím pomožte mi čo mám robiť aby som sa ich zbavila?,keď nemožem brať hormóny,...ďakujem velmi pekne naozaj :):)

RiushBejb

prepááčte že som sa dlho neozvala bol problem s netom :),,takze nakoniec som nesla na gynekologiu predsa by mi len predpisali hormony a to nechcem,,takze osm to vyriesila "kozmeticky",,,chlpky medzi prsiami som vytrhala pasikmi,,je to asi mesiac a stale nenarastli,,a na bruchu od opalovania vybledli takze niesu videt,,mozno cez zimu zajdem na gyndu..uvidim,,a dakujem vsetkym :)

smartgirl

Kúp si raz mesačne bielu trvalú farbu na vlasy a ked nikto nebude doma, tak si to podla návodu nafarbi. Dá sa to robiť len ak nie si príliš zaťažená na opalovanie, lebo to zároveň trošku bieli aj pokožku, ale v podstate, je to prispôsobené na pokožku na hlave, hlavne si preštuduj riadne návod na použitie. Dá sa to použiť aj na chlpky na ruky alebo na hornej pere, po pár pokusoch zistíš koľko času ti stačí.

Ak sa toho bojíš kup si žiletku alebo depilačné prúžky (v dm sa dajú aj lacnejšie ako tie značkové) prípadne ak máš len pár chlpkov (napr.okolo bradaviek - čo je normálne) , možno by ti stačila pinzeta, čo používaš na obočie

kvietok 12

akne a ochlpenie u zien je aj sposobene nadmernym mnozstvom tvorby toho muzskeho hormonu androgenu,ja ochlpenie nemam.ale akne priserne niekedy,ja teraz uzivam antikoncepciu chloe,to je ako diane 35,su urcene na to akne a ochlpenie,potom este laser pomoze zbavit sa ochlpenia,ale zas to stoji peniaze,ja moc chlpov sice nemam,ale ruky mi dost vadia,tiez mi hovorili,ze ked ich budem depilovat bude to horsie,ale nic neni horsie,normalne kazde leto to dam dolu a ked to narastie je to stale rovnake,a ved aj Alicia Keys ma chlpate medzi prsami,akne tiez v tom najhorsom stadiu a nosi vystrihy akoby nic a taka hviezda

jancecka

moja kamoška mala také chlpky vzadu na chrbrte, v oblasti ladvín. Nemávala pravidelne menzes, vraj mala viacero mužských hormonov. Tak chodila gynekologičke a upravilo sa jej to, aj chlpky aj menzes. Antikoncepciu avšak nebrala. Neviem čo teda

RiushBejb

ďakujem všetkým velmi pekne :),,rozprávala som sa s matkou (mimochodom je zdravotná sestra) a povedala že ma nakoniec objedná aspon gynekológovy :),,a ten už povie či treba aj endokrinologovy zajst...dúfam že sa mi podarí "vyliečiť",,naozaj ďakujem :)

silvia80

aj ja som mala tvoj problem...v puberte som zacala zarasat...na tele aj na tvari. gynekologicka ma poslala do narodneho endokrinologickeho centra v Lubochni. urobili mi vsetky mozne testy a nenasli absolutne ziadnu vychylku. povedali mi tam uplne hluposti, ze to mam zrejme po prastarych rodicoch, kedze v blizkej rodine takyto problem nemal nikto. navstivila som vsetkych moznych doktorov a nakoniec som predsa len posluchla endokrinologicku a beriem antikoncepciu. na tu si vsak tiez treba dat pozor, lebo nie je antikoncepcia ako antikoncepcia...ja beriem nizkohormonalnu, vobec neviem, ze nieco uzivam, pravidelne chodim na testy, mam idealne hodnoty,takze nemozem na nu povedat ani jedno krive slovo. navyse, menstruaciu mam na hodinu presne a trva dva dni. bola som aj na laseri, konkretne na tvari. je to drahe ako slak, co sa tyka bolesti, je to individualne, mne sa pri tom kotulali slzy po tvari, ale ked ta nieco velmi trapi, vydrzis! dnes mam ochlpenie ako kazda ina normalna zena, holim si len nohy, podpazusie a intimne miesta, semtam prevoskujem ruky. velmi ti drzim palce, aby si nasla riesenie, pretoze viem ako to dokaze ublizit ludskemu sebavedomiu. drz sa :)

mirkaa

urcite zajdi k lekarovi! gynekolog a endokrinolog.. ja mam podobny problem a su z toho polycysticke vajecniky :( (ale mne chyba aj menstruacia). v decembri este podla mojej gynekologicky bolo vsetko ok :( a pred par dnami mi iny gynekolog na ultrazvuku ukazal PCO :( ale co citam na nete, tie sa "tiez liecia" len HAK. no uvidime, este mam ist na jedno vysetrenie, aky potom navrhnu postup. aj ked moja dovera v lekarov je teraz trochu narusena :(