folikolometria

Príspevok v téme: folikolometria
mysiacik

ahoj, chcem sa vas spytať a poradiť... na 14 DC som bola na folikulometrii, ale doktorka mi povedala, že už tam nič nevidí, že mám prísť zase o mesiac na 10 DC... čo to znamena??? že mi vôbec nedozrelo vajíčko? alebo už som tam bola neskoro? že sa to už nedalo odmerať, alebo teda zistiť... nejak tomu stále nerozumiem...

mysiacik

no že už to nestihla pozrieť, tak že mam dojsť až na další mesiac, takže môže byť... a co sa stane ked sa mi nepodari otehotniet počas ovulacie? znamena to niečo zle?

jaLENja

Zrejme máš ovuláciu nie presne na 14 deň, tak ti teraz kážu iný deň cyklu, aby zistili kedy mávaš ovuláciu, nie?
Nie každá žena má pravidelný cyklus a tým aj pravidelnú ovuláciu na presný deň cyklu.
Buď trpezlivá, raz sa im to podarí zmerať...
Skús si každé ráno merať teplotu a zapisovať si to do menštruačného kalendára, to by im malo pomôcť vypočítať kedy máš mať ovuláciu.

jancecka

sestru takto šponovali viac ako pol roka, zakaždým buď prišla neskoro alebo skoro, ešte sa aj rozčulovali, že prečo prišla skoro či neskoro a ona chodila len tak ako jej kázali. Nakoniec sa na to vykašlala