Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dnesok velky den

Príspevok v téme: Dnesok velky den
maca11

AHOJTE DNES SA PO 6.ROKOCH PISANIA, VOLANIA A VSETKYCH MOZNYCH ZAMIESANYCH CITOCH IDEM STRETNUT S CLOVEKOM KTORY PRE MNA VELA ZNAMENA. SICE ZIJEME UZ KAZDY SVOJIM ZIVOTOM ALE NASE PRIATELSTVO NEBOLO NIKDY SPECATENE STRETNUTIM. JA SOM SINGLE AJ ON. BOJIM SA TOHO AKO KEBY SOM SLA 1X DO SKOLY A PRITOM MA POZNA. :) ODPOCITAVAM HODINKY POMALY, DRZTE MI PALCEKY :) MYSLITE SI, ZE PO TOLKYCH ROKOCH MA BUDE BRAT UZ LEN AKO KAMARATKU? PAPA

mate59

maca11 - všetko zlé je na niečo dobré,vy ste si v tom vašom virtuálnom svete jeden druhého zidealizovali a realita vyznela ináč.Človek si rád prikrášli, pridá, primyslí.Nebuď nešťastná,život ide ďalej.Ale asi si musela po ňom badať nejaké reakcie,niečo chladnejšie,zhasnutú iskru,to človek akosi vycíti.Zabudni a pouč sa.Je to úplne iné,ako keby si ho poznala taký dlhý čas osobne a stretávali ste sa.A onedlho sa objaví nejaký vysnený pric.To verím.

maca11

ja nehovorim ze su chlapi zly! len som napisala ze ma to sklamalo.. predsa len taky dlhy cas niekoho poznat, tuzit, atd.. a nakoniec prazdnota

rony26

sklamal by ta keby ti nieco slubil...takto sa len nenaplnili TVOJE predstavy...ale tak este nie je nic stratene, drzim palce ;-)

maca11

oprawa 6.rokov.. Uz je novy den a stale nic, tak to radsej vzdavam, nemozem cakat zazraky aj ked som mala nadej ze sa vsetko zmeni.. :(

maca11

vecer v podniku o jedenastej som mu poslala smsku ze som rada, ze som bola aspon chvilku pri nom. a zatial sa neozval.. tak neviem.. :( 8.rokov je dlho predsa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dnesok velky den - Fórum - ZDRAVIE.sk