Dnesok velky den

Príspevok v téme: Dnesok velky den
maca11

AHOJTE DNES SA PO 6.ROKOCH PISANIA, VOLANIA A VSETKYCH MOZNYCH ZAMIESANYCH CITOCH IDEM STRETNUT S CLOVEKOM KTORY PRE MNA VELA ZNAMENA. SICE ZIJEME UZ KAZDY SVOJIM ZIVOTOM ALE NASE PRIATELSTVO NEBOLO NIKDY SPECATENE STRETNUTIM. JA SOM SINGLE AJ ON. BOJIM SA TOHO AKO KEBY SOM SLA 1X DO SKOLY A PRITOM MA POZNA. :) ODPOCITAVAM HODINKY POMALY, DRZTE MI PALCEKY :) MYSLITE SI, ZE PO TOLKYCH ROKOCH MA BUDE BRAT UZ LEN AKO KAMARATKU? PAPA

maca11

tak budem cakat, hadam sa ozve sam :) zalezi mi na nom, chcem aby to vedel. len neviem co on.. neviem citat myslienky :(

maca11

dopadlo to pekne :) zaciatok bol taky trochu hamblivy ale po hodke uz sme boli tam kde sme cely cas komunikovali, pisali :) ono bolo vela problemov a klamstiev v celej nasej komunikacii a aj ked sme prezili aj dobre aj zle, nakoniec sme sa stretli vcera. Aj ked uz z nas opadla zalubenost a take sny o nasej buducnosti, chcela som sa snim stretnut, vidiet ho, pobozkat ho, objat aspon raz v zivote.. Ked som v noxi citila ako pri mne lezka a zakryva ma perinou tak som sa v duchu usmievala :) ale potom zasa prislo rano a cely ten moj cas straveny snim sa blizil zasa ku koncu. Pekne ma odprevadil na bus a siel do prace.. este jedna pekna sms a odvtedy nic ani ja ani on. Ja by som mu aj chcela napisat ale neviem ci by odpisal. Ja neviem ako zobral to nase stretnutie on, co citil a tak.. lebo pred stretkom sme vedeli, ze nemozeme vratit stare city alebo minulost.A tak som bola konecne snim, som stastna aj ked v tom nasom stretnuti boli take chvilky ked som nevedela co si asi mysli, citi nieco ku mne? Co vlastne dalej? Ja ani neviem.. Nechcem sa mu nejak vtierat alebo co kedze neviem ci somnou bude dalej komunikovat tak ako predtym. Mam cakat ze sa ozve sam, ci..? On vie, ze som ho vzdy lubila aj ho lubim ale velakrat som ho sklamala slubmi a nic z toho..