vyber znamienok - strach :(

Príspevok v téme: vyber znamienok - strach :(
pytam sa

maju mi vyberat znamienka na bruchu a som sa dozvedela ze sa budem musiet komplet vyzliect ale mam z toho paniku, pretoze mam problem si dat dole co i len sveter a odhalit si ruky a nie to este komplet cela sa vyzliect :( proste to nezvladam ani pred doktormi
vyberali tu niekomu znamienka? mali ste byt komplet vyzleceni v nejakej plachte ci co?

sybi

ano ano ja som bola v plachte :))
neboj sa zvladnes to ved mas aj ine casti na odhalovanie a ked pojdes s chlapcom to si das plachtu?
...ide len o brucho drzim palce

Hugina

Chceš mať deti? Pretože si neviem predstaviť, ako vylezieš na kozu s Tvojou ostýchavosťou. Kašli na to, zdravie je prednejšie. Lekári už videli toľko nahých žien, že ich ani "nehne", poprípade si zvoľ ženu-lekárku...ak je to teda v Tvojom okolí možné.

pytam sa

nemusela som sa uplne vyzliect ale iba odhalit miesta kde sa znamienka nachadzali...a obavane sa mi potvrdilo, to co si doktorka vsimla pocas "odhalenia" musela vytrubit mimo ordinaciu, a pritom mna a ani osobe ktorej to vytrubila vobec nepozna :(

severiane

no mne vyberali znamienko na prsniku a nieco od pupka a v pohode, absolutne bezbolestne. co sa tyka toho vyzlecenia, ver mi, ze uz videli tolko vyzlecenych zien, ze to ci si vyzlecena a ako vyzeras ich vobec nebude zaujimat. a ano, budes sa musiet vyzliect, pretoze cez oblecenie sa to robit neda. drzim ale palce a vobec sa netrap :))

soffa

pozri ja som musela chodit bez podpiry aj na kontroly,nosila som len tielka,lebo to druhe znamienko na chrbte bolo tam kde sa zapina podpira(aj koli tomu to islo vonku,lebo sa mi to tam zdieralo).nechcem ta strasit,lebo o dva dni prides na previaz a o 10 dni na vybratie stehou.ta aj tam sa budes musiet vyzliest.najlepsie je zatvorit oci a mysliet na nieco celkom ine.

pytam sa

nejde mi o bolest ale o toto skorej, proste mam problem s mojim telom (PPP) a chodim aj k psychologovi ale je to dlhy proces a znamienka uz coskoro :(
znamienka mam pri podprsenke a pri pupku, no super :(

soffa

mne vyberali 3.z toho jedno pri klucnej kosti a 1 na chrbte.a musela ist dole aj podpira.ale ta ti tam na to miesto taky previaz ci ako sa to vola.mne to osobne nevadilo.ved doktori su na to zvyknuti.a nicoho sa neboj,vobec to neboli