Poradte mi ako sa najlepsie sustredit a najlepsie naucit??

Príspevok v téme: Poradte mi ako sa najlepsie sustredit a najlepsie naucit??
ukulela

Ahojte, prosim skusenych !!!

Tym co to ide fajn s ucenim, aby mi poradili a napisali typy ako sa spravne ucit :). Ja mam teraz s tym celkom problem, neviem sa sustredit a tazko sa mi uci, a potom mam pocit ze to viem, a zistim ze strasne malo :(
Velmi ma to trapi :(...chcela by som byt lepsia, prirovnat sa ku spoluziakom, ktorym to ide super. Aku mate metodu ucenia, kolkokrat si to precitate? kolko vam trva naucit sa na nejaku skusku? pisomku? tak 10 stran mate za kolko zmaknutych?

Gerbil

Systematický prístup k veci a schopnosť nájsť si na látke niečo, čo nás baví a napĺňa je základ. Treba sa sústrediť na učivo, z hlavy vypustiť postranné myšlienky a efektivita sa rázom zvýši. Ak to nejde, jednoducho začni pravidelne cvičiť koncentráciu.

katalinka

zlatko tomu sa hovorí študent
budeš mať šťastie a čo svet sa zrúti, keď nebudeš všetko vedieť? príď ku mne, ja ti tie tvoje strany preriedim :-)

katalinka

zuzic
vraj hej.... ja som odpadávala pri 20, ale hádam ten profesor vedel čo rozpráva...inak veľmi fajn človek...

katalinka

keď som robila jednu skúšku povedal mi to jeden profesor, no neviem či by niekomu stačilo len raz prečítať také pakáriny čo chcel on...
ja som si robila vlastné poznámky vo vlastnom štýle, ale na totálne pakáriny som to aplikovala :-))))))