Priatelke bolo v noci zle,rano ju dokonca napinalo..Moze byt v tom?

jjjjjjjj

tehotne zeny zvyknu zvracat a mat ranne nevolnosti niekedy v tretom stvrtom mesiaci. a pocit tehotenstva v podbrusku moze mat zena az najskor ked zacina plod rast a vyvijat sa

Quaresma23

a az po akej dobe od styku by sa mohli prejavit taketo priznaky....???...viem ze jej bolo ozaj le v noci co nemohla spat a rano ju napinalo......mozno je to aj koli tomu ze ocakava kramy lebo citi aj divny pocit v oblasti vajecnikov

jjjjjjjj

vyjadrila som svoj nazor
a k tvojmu problemu len tolko ze je tam moznost otehotnenia, kedze ste sa milovali dvakrat po sebe bez ochrany, no nie je to pravidlo ze zena po takom styku ostane tehotna. ale aj keby otehotnela tak v ziadnom pripade by sa jej priznaky tehotenstva takto skoro neprejavili a uz vobec nie take "zavazne" ako zvracanie a napinanie. bud si to nahovara, alebo ta klame, alebo to mala z niecoho ineho. ako ti tu uz poradili skuste tehotensky test, ale nemusi byt este velmi spolahlivy, kedze sex ste mali len nedavno

Quaresma23

a k tomu nechranenemu sexu....chcem dodat ze som sa neurobil do nej..iba ak by pri druhom naslednom moilovani cosi mi ostalo na nom z predosleho milovania..dakujem za vsetky uprimne nazory a ....nie kritiky ako od nemenovaneho prispievatela

niekto

za tu dobu sa vajicko stihlo tak akurat uhniezdit 

momozes si kupit test otazne je nakolko bude spolahlivy po takej kratkej dobe
najrychlejsie na trhu to dokazu odhalit po piatich dnoch

Quaresma23

Pocuj jjjjj ci kto si...ja som chcel nazor a nie tvoje blbe rady ,ze nesexuj ked to nevies...toto vforum je o radach a nazoroch a ked sa chces niekde vyzurit...tak nenavstevuj tuto stranku..........PS.budem vdacny za nazory dalsich.dakujem

jjjjjjjj

naco sexujete ked neviete? nastudujte si biologiu a anatomiu, dospejte a potom bude pre vas sex prirodzeny a ne taketo veci sa tu vypytovat. kup jej tehotensky test a budete vediet ci budete rodicia alebo nie