Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzliny po krku

saris15

chcel by som sa opytat ze mam anginu a mam asi 4 uzliny ale tazko sami prehlta nemozem jest nic co nieje v tekutom stave je to normalne? prosim odpiste

syma

súvisí to z angínou, možno by si mala uzlinám pomôcť, možeš im spraviť obklad z dubovej kôry, ktorý odbúra "nevhodné látky", alebo ich natrieť aj octanovou masťou

biopich

ja som prvy raz zaznamenala uzlinu na krku ked som chodila na zakladnu skolu a ostala mi tam az do dnes...a to uz mam 25...tiez sa mi objavila ked som ochorela (angina)

fedi

tha mam ich kopu jedna velka a ostatne vela ich je:D eras som si napocital das 15:D zmizne to? a este toto sa my urobili vyraski uz das 3 dni je to thak on isa zrobia a zmiznu moze to byt alergia na penicilin?

janka24

Antibiotika musiš brat aspon týžden aby to bolo okej a tie uzliny su normalne pri angíne, svedči to o zápale, tak si ich tolko nepočítaj ,ale pi teplý čaj a oddychuj:-)
A nedotýkaj sa ich tolko,lebo ta ešte budu zbytočne boliet...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzliny po krku - Fórum - ZDRAVIE.sk