Lubi aj ked podvadza?

purblanka

stačí pekná postava,pekný úsmev a je....my s tym nič nenarobíme-dnešná doba je taká.Málo je verných.Dúfam,že môj ma nesklame,lebo.............

pribeh

Neviem, mozne to je. Nezdielam nazor, ze absolvovanie VŠ znaci inteligenta, ale on skolu ma, vie sa obracat, podnika, nemyslim, ze je tupec. Ale tiez nazor :)

Help

pribeh- minule som v radii zachytil,ze robili prieskum a zistilo sa,ze podvadzaju realne muzi s nizsou inteligenciou.
Ale u zien to vraj neplati....tak neviem :)

lolo29

A vies co ? Len si uzi, ked je somar. To je jeho problem, nie tvoj. A podla mna ta asi niako zboznuje, ked je taky iniciativny...

pribeh

Neskutocne by ma potesilo spoznat rodinne zalozeneho a verneho muza. Bohuzial, to co vidim vo vztahoch mojich kamaratok je strasne. Nehovorim len o nevere.
Je mi jedno, ci som tretia, stvrta. Ktovie kolko manzeliek je v podstate druhych. Vyhovuje mi ako to je, ved to nie je trvale a pokial mi to nerobi zle.. neviem.
Napisa som asi preto, ze mi nie je jedno, co ta prva. Ale to je o inom. Mozno mu viac nezdvihnem telefon, neodpisem na smsky a bude. Dakujem za nazory.