Čierny zazrak na priberanie....

simka111

čierny zazrak obsahuje-horčik, zinok, vapnik, chrom, med, draslik, fosfor, želzo, kyselina fosforečna, vitaminy skupiny B, kyselinu listovu, bielkoviny, fruktoza, glukoza, sacharoza, vitaminy A, E .....
Je dobry na krčove žily, artrozu, vredy, kožne zapaly, lupienka, akne, ekzémy, vysoky krvny tlak, angina pectoris, slabe srdce, zapcha, kolitis, anemia, zhubna anemia, ochorenia močoveho mechura, žlčove kamene, nervy, tehotenstvo, prechod, nezdrave vlasy, nechty, dobre posobi po operacii, .

Ja ju beriem a som spokojna, na začiatku su samozrejme reakcie,,, to čo človeka trapi, sa zhorši ale len na urrčite obdobie a potom sa to zlepsuje az sa to nakoniec vylišči,,, moj pripad napr. plet sa mi dost zhorsila ale potom to prešlo... vela ludi v tej knihe ktoru mam doma pise ze je to zazrak, vraj postavil vela ludi na nohy, ktori chodili o palici, vyliečil kosti atd.... takze ja ho odporucam, je vhodny pre vsetky vekove kategorie,,,,

simka111

Ja som brala tri mesiace cukrovu trstinu a pribrala som asi 2 kg takže nič moc... ale začnem pit mlieko ktore som vynechavala kôli akne a tiez skusim tie kukurične krupy..mozno to pomože :D

kelinaaa

od cukrovej trstiny sa pribera,no je velmi zdrava,obsahuje zelezo.Ja som ju zacala brat,no musela som prestat,lebo som velmi priberala na vahe.

kukurica

NIKA a ostatne co chcete pribrat-skuste si kupit kukuricne krupy a varte si kukuricnu kasu-ta sa odporuca jest ked clovek chce pribrat...

nika1411

ahojte ja by som chcela nejaku radu aby som mohla aspoň trošku nabrat na svojej vahe, priznam sa že už som skušala vela toho aby som aspoň trosku pribrala ale nejde to mam 20 rokov a som veľmi chudučka na svoj vek ...poradte mi niekto ..:)

zu17

urcite casom priberies, 16 rokov je este puberta a tvoje telo sa este "nezozenstilo" dostatocne :-) Neboj, to pride a nakoniec budes rada, ze si v 16-tich bola chuda.

simka111

Ja mam 16 rokov..ale aj tak by som chcela pribrat koli tomu aby som nevyzerala ako nejaka anorekticka a ked vezmem topanky na opatku tak som este chudsia :( krajsia by bola trocha ženskejšia postava :D ale mozno naozaj casom priberiem

zu17

este prezrad, kolko mas rokov, lebo ja mam 172cm a vahu 53kg... :-D a tiez mam podla BMI indexu podvahu, ale nejak to extremne neriesim, lebo viem, preco som schudla. A urcite teraz nebudem robit vsetko pre to, aby som pribrala - to pride samo a navyse aj vekom. Neboj moja, este budes rada, ze si taka stihla :-)