Potrebujem rychlo pomoc

Príspevok v téme: Potrebujem rychlo pomoc
Bojím

zajtra Piatok .. mám prve rande s chalno, vje že ho lubim , :( .. aj všteko, a máme sa ist sami rpejst, ale -.. vejte vje sic ekolkomám rkov, ja mám 13 on 17 .. ale ževraj ekd njekto nejkoho lubi enzaleži na vzyroe ani ea veku, ale probemmje že my máme zajtra riešiť čo " s nami " či nejčo s toho bdue atakéto :/ a ja soms nim nikdy emnbola sam :/ nidky.. a ja nevjem :/ bojíms aprosím poradte mi pár typov,lebo jak bduem ticho, pokazím si to,ale zas nemožem byt trapna :/ .. PROSím.. dakujem

zuzic

a oblec si nieco v com sa citis dobre a pohodlne. nieco co mas uz odskusane tak isto aj ked sa malujes neskusaj prvy raz nove licenie mne sa to nevyplatilo:)))

zuzic

bojim hlavne zachovaj pokoj:)
ako pisala jajka zdrziavajte sa na verejnych miestach, chodte niekam kde to zije aby nebolo ani trapne tiho a hlavne nebud vystresovana:) pomysli si ze on sa citi tak isto:) a ked bude aj trapas kasli na to nebud vystresovna:) ja to robim tak ze ked spravim trapas tak poviem to bol ale trapas ze?:) a este sa aj zabavime:)
hlavne sa neboj bude to v pohode:)

mate59

rozprávajte sa o vašich záľubách,športe,o filmoch,hudbe,knihách,čo má rád a iste aj on bude mať na teba plno otázok.

Bojím

ale enboj sa ja ho už dlho poznám , mys em velmid orbý kamaráti ,ale ždy chodíme asi s trinást členou aprtiou :( a všetci sa dobre poznáme, ale etraz sním idme uplne sama :/ na prechádzku porozprávat sa o tom:/a ja ptytrebuejm temu an rozprávanier
:( .. o čoms a mám sním rozprávat :/ alko začat .. :/