dobry hydratacny makeup?

ich

Vcera som tam bola a priniesla som si iba co to na ocka.:-)A im neverim to su predajcovia a chcu predat.
A o.i. ani vichy nie je dobry to pre buducnost.

aluska1

ved hej...este ze nemam zatial taky problem, ale aj ten raz pride

alebo vies co?ved skus it do nar fann, tam ti poradia presne, alebo do nejekeho obchodiku len s dekorativnou kozmetikou, tam vacsinou vedia
v normalnych drogerkach moc nevedia

ich

Vzdy skusam liftingove ina ani nema vyznam vyskusat.Keby som mala o par rokov menej je to jednoduchsie ale cas nezastavime.:-)

aluska1

neviem ci je na mladsiu alebo aku, ale zevraj je dobry, ze nevysusuje, dobre kryje a dlho vydrzi

tak ked mas vrasky tak skus nejake liftingove..kazda znacka ma nejaky liftingovy

ich

o nom neviem aky je ale nie je to pre taku mladsiu plet?Ja uz mam ako take vrasky a skor by som potrebovala nieco co by moju plet vzpruzilo a dostatocne prekrylo.Preto moje otazky smerovali k tym "luxusnejsim makeupom".

ich

to je pravda ale mne este nesadol ziadny.mala som MF,Loreal,clinique aj rimmel a uz si nepamatam este aky a stale nic.:-(
Mam problem dosiahnut dobre prekrytie a bez supiniek...

aluska1

podla mna vzdy najdes k nejakemu drahemu make-upu aj nejaku lacnejsu verziu, pretoze tie firmy aj tak vsetko od seba okukavaju
ved si vsimni-napr niekto prisiel s maskarou s umelym aplikatorom, teraz to predavaju vsetci, to iste aj napr s penovym make-upom a so vsetkym