Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom

Príspevok v téme: Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom
dobrý

Ako nebyť dobrým chlapcom? Áno, dobre čítate.To presne sa pýtam.Ako v sebe zahnať pocity a spravanie vo vzťahoch tipu :,, Netráp sa mi zlato, ja viem,že si to tak nechcela" alebo :,, Nehnevám sa na teba zato, veď to nič" alebo :,, Ľubim ťa takú aká si, inú ťa nechcem" Týmto príspevkom sa chcem trochu odraziť od jedného článku tu na diva.sk , kde som sa dočítal, že "dobré typy chlapcov" odpudzujú ženy. Vo vzťahoch sa mi zatial moc nedarí, predchádzajúce nevyšli, a teraz je v troskách další a to len kvôli tomu,lebo ja som ten dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci a starostlivý a podľa slov priateľky oná ta zlá ,ktorá mi ubližuje ,aj keď ja si to nemyslím. Tak len nejake postrehy poprosím, ako nemám byť dobrý,lebo zdá sa , že budem mať v budúcnosti s týmto len problémy a každá ma bude odkopovať so slovami:,, Si pre mňa príliš dobrý, nezaslužim si ťa." Alebo postrehy ako sa nahnevať,lebo na milovanú osobu to naozaj neviem. Ďakujem :)))
proste v skratke,ako byt chlap k nej.

sansara

Prečo sa chceš meniť Ty??
Ak máš smolu na partnerky, tak sa skôr zameraj na to, aký druh žien ťa priťahuje - aké ženy vyhľadávaš - čo ťa k nim ťahá a priťahuje - prečo práve oni a nie tie druhé-možno lepšie a podobne...lebo otázka nie je o tom, ako sa máš zmeniť Ty...ale prečo si hľadáš také partnerky, ktoré ťa nie sú hodné, ktoré nemajú vlastnosti povahu náturu podobné črty osobnosti atď atď - aké máš Ty, či aspoň Tebe podobné
Niekto tomu zvykne hovoriť, že je to kvôli "rovnováhe"....aby dobré dievčatá a ženy mali smolu na grázlov "kurevníkov" alkoholikov, takých, čo ich bijú nestarajú sa o deti-rodinu, atď atď
No a zas fajn muži majú "šťastie" na to, aby si ich rozchytali dáke mrchy štetky, lenivé lemry, vypočítavé sebecké atď atď ženy
Ale nebýva to tak vždy
Stretnú sa aj rovnaké druhy jedincov a spolu aj zostávajú, tvoria páry, zakladajú rodiny a vydrží im to aj do povestného "kým nás smrť nerozdelí".
Ale toto všetko je predovšetkým o správnom a vhodnom výbere svojho partnera.
Viem, je to ťažké, ale nie nemožné
Možno to bude trvať dlhšie, ale treba si uvedomiť, že nie kvantita ale kvalita rozhoduje. Pretože žien a mužov je viac než dosť...len si správne vybrať

doubledog

ides na to zle
vobec sa nezaoberaj tym, co chce zena. ony su v tomto ako deti, nemozes k nim pristupovat ako k seberovnym :)
najlepsie bude, ked sa na to cele vykasles

fretakata

Suhlasim so Sun08.
Slovo "prilis dobry" tu znie ako zjemnenie pre "slaby". Chlap proste musi imponovat. Vediet sa prisposobovat, ale nenechat jednat zenu (ani ostatnych) na svoj ukor. To neznamena Hrubost, Nevychovanost, Bezohladnost - to su naopak prejavy duchovnej ubohosti. Taky clovek je tiez chudak, len inym sposobom.

sun08

Maria,mozno sam dobry tuto temu nazval nespravne,kedze uz v nej pyta radu ako sa zmenit.
ale asi tusim aj pisal,ze menit sa nechce,len nejake nazory.
Je dobry,oddany,miluje,tuzi po tom,aby jeho polovicka bola stastna....len jednu vec som mala na mysli,nech si vazi aj sam seba.Aj on ma byt stasnym,mat svoj nazor,potreby.Nie v mene blaha drahej teraz vsetko tolerovat,nechavat vstky rozhodnutia na nu,aby len si bola stastna zlatko.
Spravny chlap pomoze polovicke,sem tam navari,nakupi aj pri upratovani pomoze.
Ak by aj tvoj exmanzel bol silnejsim a zasadovejsim neovplyvnila by vas vztah jeho matka.
Maria,ale paci sa mi,ze aj tak pises o svojom ex.velmi pekne.

sun08

Help,ja viem,znie to smiesne,ale zena potrebuje chlapa ktory je pre nu vyzvou kazdy den,mas potom chut budovat vztah,kvoli nemu pracujes aj sama na sebe.
Nechcem sa nikoho dotknut,ale nie nadarmo sa hovori,ze najvacsie bestie maju dobrakov...no ano,ked su si vedome,ze popri nich mozu cokolvek,aj pretiahnut pol mesta.soryyyyy:))

sun08

Ak ti zena povie,ze si pre nu prilis dobry,neznamena to,ze tuzi po grazlovi,tyranovi.
Kazdy potrebuje vedla seba sebavedomeho partnera,kt.aj ked miluje,ma svoje zasady,hranice.
Ja som pri takom partnerovi nezniesla ten pohlad oddaneho psika,ziadna diskusia,ziaden napad co podnikneme,ziadne presadenie si nazoru...len zbozne ziiizat,tulkat sa...:))(nehovorim o tebe;)

dobry

Jajka,mozno mas pravdu,v 99% ale ako kamarata ma urcite neberie,to viem na 100%,neech je aka je,nech som aky som,nech je to medzi nami ake je, toto som si isty,a neje to nahovaranie si nicoho,kamarat pre nuniesom to som si isty.