Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom

Príspevok v téme: Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom
dobrý

Ako nebyť dobrým chlapcom? Áno, dobre čítate.To presne sa pýtam.Ako v sebe zahnať pocity a spravanie vo vzťahoch tipu :,, Netráp sa mi zlato, ja viem,že si to tak nechcela" alebo :,, Nehnevám sa na teba zato, veď to nič" alebo :,, Ľubim ťa takú aká si, inú ťa nechcem" Týmto príspevkom sa chcem trochu odraziť od jedného článku tu na diva.sk , kde som sa dočítal, že "dobré typy chlapcov" odpudzujú ženy. Vo vzťahoch sa mi zatial moc nedarí, predchádzajúce nevyšli, a teraz je v troskách další a to len kvôli tomu,lebo ja som ten dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci a starostlivý a podľa slov priateľky oná ta zlá ,ktorá mi ubližuje ,aj keď ja si to nemyslím. Tak len nejake postrehy poprosím, ako nemám byť dobrý,lebo zdá sa , že budem mať v budúcnosti s týmto len problémy a každá ma bude odkopovať so slovami:,, Si pre mňa príliš dobrý, nezaslužim si ťa." Alebo postrehy ako sa nahnevať,lebo na milovanú osobu to naozaj neviem. Ďakujem :)))
proste v skratke,ako byt chlap k nej.

heaven

Tiez si myslim, ze ak moc cuvas tak to zacne postupne nudit. Najlepsie ist do toho s tym, ze aj ked ta moja lubim, nie si jedina na svete a ak sa budes chovat takto, tak to nepojde. Su ale baby, co zlatych chlapcov dokazu ocenit, ale aj vtedy si treba primerane verit.

ivana45

Najprv musis nieco dokazat, ak chces imponovat. Potom staci, ak si budes vedomy svojej ceny a budes mat svoje hranice, pokial budes ochotny vo vztahu ustupovat. Zrejme si otravny, preto ta nechcu.

anna555

Pusti si pár klipov z našej "hip-hop" kultúry a ber si príklad z tých úbožiakov!!! Je to obyčajná zverina!!! Sorry ak som niekoho urazila ((( Ale môj názor je ostať tým kým si inak budeš sám vo svojom srdci veľmi nešťastný!!! u mňa boduješ taký aký si,no a ked si nájdeš žienku s dobrým srdcom,tá to ocení jednoznačne!!! Prajem veľa úspechov..)))

sun08

Mala som priatela,kt.by mi aj modre z neba zniesol,bol prilis namako zo mna.To ma casom zacalo nudit.
My ludia sme zvlastni,fnukame pre potycky v partnerstve,ale ak mame pri svojom boku niekoho oddaneho z celej dse,nudi nas.
Urcite nie sme vsetky take...nemen sa a bud na seba hrdy...
www.youtube.com