Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorella a zelený jačmeň,firma GW.

Príspevok v téme: Chlorella a zelený jačmeň,firma GW.
margit

Tieto dva potravinové doplnky sú na našom trhu už dlhšiu dobu,preto by som sa Vás chcela spýtať aké máte skúsenosti s ich používaním,či skutočne pomáhajú,alebo je to ďalší oblbovák na ľudí a nápor na peňaženku.Ja už pomaly ničomu neverím.Nechcem počuť vymyslené príbehy predajcov.Vďaka.

viega

V tehotenstve su ZP velmi prospesne a hlavne neskodia babetku ako sa vela mamiciek obava,pretoze vsetky skodliviny z tela sa von dostavaju cez ladvinky,stolicu a ciastocne cez pokozku.Neskor velmi dobre vplivaju na kvalitu mlieka a samozrejme na samotnu maminu....s ich uzivanim treba zacat pozvolna.A ohladne ceny-ak zoberiem do uvahy kvalitu a rozratam si dennu davku ZP nepovedala by som,ze su drahe ;)

margit

Asi sa na to dám,vyskúšam z každého po jednom balení a uvidím,čo sa bude diať.Mám problémy so zápchou,výražky na tvári,hučanie v pravom uchu,depresie a ešte sa nutne potrebujem naštartovať po tejto hnusnej zime.

margit

Z knihy o zelenom jačmeni,ktorú mám požičanú som čítala,že je veľmi vhodný aj pre tehotné,dokonca ľudí s crohnovou chorobou a celiakiou.

biba2

Môže sa aj v tehotenstve, ale ak sa už bral predtým. Čiže nie začínať v tehotenstve ho brať.
Ja som mala zelený jačmneň a mne to celkom chutilo. Myslím, že som ním nič nepokazila a tento z GW je kvalitný, ale tá cena...

jancecka

ľudia si to chvália, tak som sa rozhodla že aj ja to skúsim, viac ako pol roka som pila jačmeň a brala pri ňom aj chlorelu, avšak pokrok som nevidela. Lenže mne robilo veľké problémy jačmeň vypiť, a neskôr aj chlorelu. Veľa tabletiek zapiť vodou, nadúvalo ma, tak som s tým prestala. Možno som to jedla krátko. Avšak na jednu vec mi to pomohlo :D odvtedy mi nehnisajú ušné dierky :D ja by som potrebovala vedieť, či sa môže zelený jačmeň užívať aj v tehotenstve???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlorella a zelený jačmeň,firma GW. - Fórum - ZDRAVIE.sk