Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s kožou na tvári

Príspevok v téme: Problém s kožou na tvári
dany123

Dobrý deň, mám 19 rokov a v oblasti pod očami(hornej časti líc) a na nose mám už dlhšiu dobu začervenaie( z lekárskej správy inflamácia motyľovite v centr. časti tváre) a koža je hlavne ráno dosť vysušená(šupiny kože mám takmer po celej tváry).Bol som aj pri kožnej, ktorá mi predpísala rozex, termálnu vodu LA ROCHE-POSAY, photoderm a 2x týždňa som chodil na laser terapiu. Nič z toho mi nepomohlo. V krvi mi zistila baktériu. Citujem z lekárskej správy: anti panca, anti Canca,diff dg LE discoides faciei susp, dermatitis seborrhoica chronica faciei s prechodom do roscey. Kožná sama nevedela čo mi je, tak mi predpísala len indulonu a rozhodla sa vyrezať mi z kože na líci a spraviť testy. Vyrezala ranu na 4 stehy a o týždeň som prišiel vyberať stehy, lenže po odlepení náplaste som mal v okolí rany silný exem. Na exem mi dala masť Fucicort a vitamín E. Na ostatnú časť tváre nič. Poraďte prosím, čo mám robiť. Ďakujem

jarkaa55555

kludne na celu tvar. ziinok je vyborny na hojenie pokozky,posobi protzapalovo a ma regeneracne ucinky. mast by mala pokozku trocha premastit. nasla som na nete toto:
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s kožou na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk